Dell Alienware 13 R3, 13.3″ QHD 2K Touch Gaming Laptop, Intel i7 Gen7, 32GB DDR4, 512GB SSD NVMe, NVIDIA GTX 1060/6GB
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 74 900 L.49 900 LÇmimi i tanishëm është: 49 900 L.| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Alienware 13 R3 |
| CPU | Intel Core i7-7700HQ, 4-core (3.80GHz) |
| RAM | 32GB DDR4 |
| Storage | 512GB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GeForce GTX 1060 / 6GB |
| Screen | 13.3″ QHD (2K) Touchscreen |
| Status | Used |
| Warranty | 6 muaj |
Dell Inspiron 3793 17.3” FHD Business Laptop, Intel i7 Gen10, 16GB DDR4, 512GB SSD NVMe, NVIDIA RTX MX230 2GB
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 58 900 L.39 900 LÇmimi i tanishëm është: 39 900 L.| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Inspiron 3793 |
| Procesori | Intel Core i7-8550U |
| RAM | 16GB DDR4 |
| Storage | 256GB SSD + 2TB HDD |
| GPU | AMD Radeon R7 M460/4GB |
| Ekrani | 17.3” Full HD |
| Gjendja | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Precision 3620 Tower Workstation PC, Intel i7 Gen7, 32GB DDR4, 512GB NVMe SSD, NVIDIA Quadro P2000 5GB
Out of stock
Çmimi origjinal qe: 38 900 L.29 900 LÇmimi i tanishëm është: 29 900 L.| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Precision 3620 Tower |
| CPU | Intel Core i7-7700, 4 Core (4.20GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB NVMe SSD |
| GPU | NVIDIA Quadro P2000 5 GB |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Precision 3650 Tower Workstation, Intel i7 Gen11, 32GB DDR4, 512GB SSD + 500GB HDD, NVIDIA Quadro M4000/8GB
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 84 900 L.69 900 LÇmimi i tanishëm është: 69 900 L.| Brand | Dell |
| Model | Precision 3650 Tower |
| CPU | Intel Core i7-11700 (8-Core, 4.9GHz) |
| RAM | 32GB DDR4 |
| Storage | 512GB SSD + 500GB HDD |
| GPU | NVIDIA Quadro M4000 8GB |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Precision 5760 17.3″ 4K Touchscreen Workstation Laptop, Intel i9 Gen11, 32GB DDR4, 512GB SSD NVMe, NVIDIA RTX A3000/6GB
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 124 900 L.99 900 LÇmimi i tanishëm është: 99 900 L.| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Precision 5760 |
| CPU | Intel Core i9-11950H, 8 Core (5.00GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA RTX A3000/6 GB |
| Screen | 17.3″ 4K Touchscreen |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Precision 5810, Workstation Desktop Tower, Intel Xeon E5-1650 v3, 32GB RAM DDR4, 512GB SSD, NVIDIA Quadro M2000 4GB
Out of stock
Çmimi origjinal qe: 49 900 L.24 900 LÇmimi i tanishëm është: 24 900 L.| Specifikim | Përshkrim |
|---|---|
| Brand | DELL |
| Model | Precision 5810 Workstation |
| CPU | Xeon E5-1650 V3 – 6 Core (3.80 GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| ROM (Storage) | 512 GB SSD |
| GPU | NVIDIA Quadro M2000 – 4 GB |
| Status | Used |
Dell Precision 7560 15.6″ FHD Workstation Laptop, Intel i5 Gen11, 64GB DDR4, 512GB SSD M.2, NVIDIA Quadro T1200 4GB GDDR6
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 76 900 L.59 900 LÇmimi i tanishëm është: 59 900 L.| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Precision 7560 |
| CPU | Intel Core i5-11500H, 6-core (4.60GHz) |
| RAM | 64GB RAM DDR4 |
| Storage | 512GB SSD M.2 |
| GPU | NVIDIA Quadro T1200/4GB GDDR6 |
| Display | 15.6 inch Full HD |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Precision 7730 17.3″ FHD Business Laptop, Intel i9 Gen8, 64GB DDR4, 512GB SSD NVMe, NVIDIA Quadro P4200 8GB
Out of stock
Çmimi origjinal qe: 79 900 L.64 900 LÇmimi i tanishëm është: 64 900 L.| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | Precision 7730 |
| Ekrani | 17.3″ FHD |
| CPU | Intel Core i9‑8950HK (6 Core, 4.4 GHz) |
| RAM | 64 GB DDR4 |
| SSD | 512 GB NVMe |
| GPU | NVIDIA Quadro P4200, 8 GB |
| Status | I përdorur |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Precision 7910 Tower Workstation PC, Dual Xeon E5-2699, 64GB DDR4, 512GB SSD, Quadro P5000/16GB
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 134 900 L.119 900 LÇmimi i tanishëm është: 119 900 L.Dell Precision Tower 5810 Professional Workstation, Xeon E5-1620 V3 3.8GHz, 16GB RAM DDR4, 512GB SSD + 1TB HDD, NVIDIA Quadro M2000 4GB
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 39 900 L.19 900 LÇmimi i tanishëm është: 19 900 L.Dell Precision Tower 5810 Workstation Desktop, Intel Xeon E5-1630 v3, 16GB RAM DDR4, 512GB SSD, NVIDIA Quadro K4200 4GB
Out of stock
Çmimi origjinal qe: 29 900 L.17 900 LÇmimi i tanishëm është: 17 900 L.
