Dell Latitude 3510 15.6″ FHD Business Laptop, Intel i5 Gen10, 16GB RAM, 128GB SSD
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 49 900 L.27 900 LÇmimi i tanishëm është: 27 900 L.| Brand | Dell |
| Model | Latitude 3510 |
| CPU | Intel Core i5-10210U (4.20GHz) |
| RAM | 16 GB RAM |
| Storage | 128 GB SSD |
| Screen | 15.6 Inch Full HD |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Latitude 5400 14” FHD Business Laptop, Intel i7 Gen8, 8GB DDR4, 128GB SSD, UHD Graphics
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 37 900 L.24 900 LÇmimi i tanishëm është: 24 900 L.| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Latitude 5400 |
| Procesor | Intel Core i7 Gen8, 4 Core (4.60GHz) |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| Storage | 128 GB SSD |
| Grafikë | Intel UHD Graphics |
| Ekran | 14” Full HD |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
DELL Latitude 5400 14.1″ FHD Business Laptop, Intel i7 Gen8, 16GB RAM DDR4, 128GB SSD
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 41 900 L.19 900 LÇmimi i tanishëm është: 19 900 L.| Brand | DELL |
| Model | Latitude 5400 |
| CPU | Intel Core i7-8665U 4 Core (4.80GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 128 GB SSD |
| Screen | 14.1 Inch Full HD |
| Status | Used |
| GARANCIA | 6 MUAJ |
Dell Latitude 5490 14.1″ FHD Business Laptop, Intel i5 Gen8th, 16GB RAM DDR4, 128GB SSD
Out of stock
Çmimi origjinal qe: 39 900 L.17 900 LÇmimi i tanishëm është: 17 900 L.| Brand | DELL |
|---|---|
| Model | Latitude 5490 |
| CPU | Intel Core i5-8250U, 4 Core (deri 3.40 GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 128 GB SSD |
| GPU | Intel UHD Graphics 620 (Integrated) |
| Screen | 14.1 Inch Full HD |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Latitude 5480 14.1″ FHD Business Laptop, Intel i5, 8GB RAM DDR4, 128GB SSD
Out of stock
Çmimi origjinal qe: 24 900 L.12 900 LÇmimi i tanishëm është: 12 900 L.| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Latitude 5480 |
| CPU | Intel Core i5-6300U (3,00GHz) |
| RAM | 8 GB RAM DDR4 |
| Storage | 128 GB SSD |
| Screen | 14.1 Inch Full HD |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
