Set i Kompletuar Biznesi, HP Thin Client T630 + Dell 22” FHD Monitor + OCOM OCPP-812 Printer Termik
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 17 900 L.9 990 LÇmimi i tanishëm është: 9 990 L.| Brand | HP + Dell + OCOM |
|---|---|
| Seti | Set i kompletuar biznesi |
| PC | HP Thin Client T630 |
| Procesori | AMD GX-420GI Quad Core |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| Storage | 64 GB SSD |
| Monitori | Dell P2213F 22″ Full HD |
| Printeri | OCOM OCPP-812 Thermal Printer |
| Lidhjet Printerit | USB & LAN |
| Statusi | New + Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Latitude 5400 14” FHD Business Laptop, Intel i7 Gen8, 8GB DDR4, 128GB SSD, UHD Graphics
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 37 900 L.24 900 LÇmimi i tanishëm është: 24 900 L.| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Latitude 5400 |
| Procesor | Intel Core i7 Gen8, 4 Core (4.60GHz) |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| Storage | 128 GB SSD |
| Grafikë | Intel UHD Graphics |
| Ekran | 14” Full HD |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Alienware AW2525HM 24.5” FHD Gaming Monitor, 320Hz, 0.5ms, G-SYNC/FreeSync Premium, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 42 900 L.24 900 LÇmimi i tanishëm është: 24 900 L.| Brand | Dell Alienware |
|---|---|
| Model | AW2525HM |
| Ekran | 24.5” Fast IPS |
| Rezolucioni | Full HD (1920×1080) |
| Refresh Rate | 320 Hz |
| Response Time | 0.5 ms |
| Adaptive Sync | G-SYNC/ FreeSync Premium |
| HDR | HDR400 |
| Lidhjet | HDMI/ DisplayPort/ USB |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Dell P2410 24″ FHD IPS Monitor, 60Hz, 5 ms, DVI/VGA
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 4 990 L.2 990 LÇmimi i tanishëm është: 2 990 L.| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | P2410 |
| Ekrani | 24″ IPS |
| Rezolucioni | Full HD (1920 × 1080) |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Response Time | 5 ms |
| Lidhjet | DVI/ VGA |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Precision 3571 15.6″ FHD Touch Mobile Workstation Laptop, Intel i7 Gen12, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, Nvidia RTX A1000/4GB
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 119 900 L.89 900 LÇmimi i tanishëm është: 89 900 L.| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Precision 3571 |
| CPU | Intel Core i7-12800H, 14 Core (4.80GHz) |
| RAM | 32GB DDR5 |
| Storage | 1TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA RTX A1000 4GB |
| Screen | 15.6″ Full HD Touchscreen |
| OS | Windows 11 Pro |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Alienware Aurora DACT1250 Gaming Desktop, Ultra 7 265KF, 32GB DDR5, 1TB NVMe SSD, RTX 5070/12GB, Win11, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 299 900 L.269 900 LÇmimi i tanishëm është: 269 900 L.| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | Alienware Aurora DACT1250-7254BLK |
| CPU | Intel Core Ultra 7 265KF, 20 Core (5.50GHz) |
| RAM | 32GB DDR5 |
| Storage | 1TB NVMe SSD |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 5070 12GB |
| OS | Windows 11 |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Dell Inspiron 5770 17.3” FHD Business Laptop, Intel i7 Gen8, 16GB DDR4, 256GB SSD + 2TB HDD, Radeon R7 M460
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 68 900 L.39 900 LÇmimi i tanishëm është: 39 900 L.| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | Inspiron 5770 |
| CPU | Intel Core i7-8550U, 4 Core (4.00GHz) |
| RAM | 16GB DDR4 |
| Storage | 256GB SSD + 2TB HDD |
| GPU | AMD Radeon R7 M460 4GB |
| Display | 17.3” Full HD |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Inspiron 3793 17.3” FHD Business Laptop, Intel i7 Gen10, 16GB DDR4, 512GB SSD NVMe, NVIDIA RTX MX230 2GB
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 58 900 L.39 900 LÇmimi i tanishëm është: 39 900 L.| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Inspiron 3793 |
| Procesori | Intel Core i7-8550U |
| RAM | 16GB DDR4 |
| Storage | 256GB SSD + 2TB HDD |
| GPU | AMD Radeon R7 M460/4GB |
| Ekrani | 17.3” Full HD |
| Gjendja | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Latitude 7400 14″ FHD Business Laptop, Intel i7 Gen8, 8GB DDR4, 256GB SSD NVMe, UHD Graphics 620
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 48 900 L.24 900 LÇmimi i tanishëm është: 24 900 L.| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Latitude 7400 |
| CPU | Intel Core i7-8665U, 4 Core (4.80GHz) |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD NVMe |
| GPU | Intel UHD Graphics 620 |
| Screen | 14″ Full HD |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Latitude 5420 14″ FHD Business Laptop, Intel i5 Gen11, 16GB DDR4, 256GB SSD NVMe, Iris Xe Graphics
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 45 900 L.34 900 LÇmimi i tanishëm është: 34 900 L.| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Latitude 5420 |
| CPU | Intel Core i5-1145G7, 4 Core (4.40GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD NVMe |
| GPU | Intel Iris Xe Graphics |
| Screen | 14″ Full HD |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell P2213F 22” WSXGA+ Monitor, 60Hz, VGA/DVI/DP
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 6 990 L.2 490 LÇmimi i tanishëm është: 2 490 L.| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | P2213F |
| Display | 22 inch |
| Rezolucioni | HD + (1680 × 1050) |
| Paneli | TN |
| Refresh | 60Hz |
| Lidhjet | VGA / DVI / DisplayPort |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Pro 15 Essential PV15255 15.6″ FHD Business Laptop, AMD Ryzen 5, 16GB DDR5, 512GB SSD NVMe, Radeon 610M Graphics, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 77 990 L.68 990 LÇmimi i tanishëm është: 68 990 L.| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | Pro 15 Essential PV15255 |
| CPU | AMD Ryzen 5 7520U (4 Core, deri 4.30GHz) |
| RAM | 16 GB |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| Ekrani | 15.6” Full HD Anti-Glare |
| GPU | AMD Radeon 610M |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |

