Epson EB-W53 WXGA Projector 375″ Display, 4000 Lumens, 2x HDMI, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 78 900 L.64 900 LÇmimi i tanishëm është: 64 900 L.| Brand | Epson |
|---|---|
| Modeli | EB-W53 WXGA Lamp Projector |
| Lloji i Projektorit | WXGA (1280 x 800) |
| Ndriçimi | 4,000 lumens |
| Raporti i Kontrastit | 16,000:1 |
| Madhësia | Deri në 375″ |
| Imazhi | WXGA (16:10) |
| Njësia e Dritës | 3LCD |
| Portat dhe Lidhjet | 2x HDMI, USB Type-A, VGA |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Epson HA86B CO-W01 EEB Projector, 3000 Lumens, 1280×800, HDMI/USB, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 50 900 L.31 900 LÇmimi i tanishëm është: 31 900 L.| Brand | Epson |
|---|---|
| Model | HA86B CO-W01 EEB |
| Lumens | 3000 |
| Lamp Life | 6000–12000 hours |
| Resolution | 1280 x 800 |
| Input | HDMI, 2x USB |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Printer Termik Epson TM-T88V, USB, Paper 80mm–58mm, Print 300mm/s, 180dpi, 24V 1.8A
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 7 990 L.4 990 LÇmimi i tanishëm është: 4 990 L.| Brand | Epson |
|---|---|
| Model | TM-T88V |
| Print Speed | Deri në 300 mm/sek |
| Rezolucioni | 180 dpi |
| Interface | USB / Serial / Ethernet |
| Paper | 80mm / 58mm |
| Power | 24V DC, 1.8A |
| OS Support | Windows / Linux / POS systems |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |