HP 2920-48G POE+ J9729A Switch, 48 POE, Layer 3 Managed
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 23 900 L.11 900 LÇmimi i tanishëm është: 11 900 L.| Brandi | HP |
|---|---|
| Modeli | 2920-48G POE J9729A |
| Lloji | Layer 3 Managed Switch |
| Ports | 48 * POE |
| Menaxhimi | Web GUI, CLI |
| Protokolle | STP, QoS, VLAN |
| Përmasat | 44.8 x 26.6 x 4.4 cm |
| Fuqia e furnizimit | 100-240V AC, 50-60Hz |
| Status | I përdorur |
| Garancia | 6 muaj |
HPE 1820 J9984A Switch, 48 Porte POE Gigabit Ethernet, Layer 2 Managed
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 25 900 L.14 900 LÇmimi i tanishëm është: 14 900 L.| Brandi | HPE |
|---|---|
| Modeli | 1820 J9984A |
| Lloji | Layer 2 Managed Switch |
| Ports | 24 * Gigabit Ethernet |
| Menaxhimi | Web GUI, CLI |
| Protokolle | STP, IGMP Snooping, QoS, RSTP |
| Përmasat | 44.8 x 26.6 x 4.4 cm |
| Fuqia e furnizimit | 100-240V AC, 50-60Hz |
| Status | I përdorur |
| Garancia | 6 muaj |
HPE 1920 JL386A Switch, 48 Porte Gigabit Ethernet, 4 Porte SFP, 2 Layer Managed
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 24 900 L.14 900 LÇmimi i tanishëm është: 14 900 L.| Brandi | HPE |
|---|---|
| Modeli | 1920 JL386A |
| Lloji | Layer 2 Managed Switch |
| Ports | 48 Gigabit Ethernet |
| 4 SFP | |
| Menaxhimi | Web GUI, CLI |
| Protokolle | STP, IGMP Snooping, QoS, RSTP |
| Përmasat | 44.8 x 26.6 x 4.4 cm |
| Fuqia e furnizimit | 100-240V AC, 50-60Hz |
| Status | I përdorur |
| Garancia | 6 muaj |