Po shfaqen krejt 2 përfundimet
Në Stok
| Brand | Razer |
|---|---|
| Model | Viper 8K |
| Lloji | Gaming Mouse (Wired) |
| Sensor | Razer Focus+ Optical |
| DPI | Derisa në 20,000 DPI |
| Lidhja | Kabllo (Wired) |
| Polling Rate | HyperPolling 8000Hz |
| Butona | 8 butona të programueshëm |
| Switches | Optical Gen-2 |
| Pesha | ~69 gram |
| Ngjyra | E zezë (Black) |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Në Stok
| Brand | Razer |
|---|---|
| Model | Viper V3 HyperSpeed |
| Lloji | Wireless Esports Gaming Mouse |
| Sensor | Razer Focus Pro 30K Optical |
| DPI | Deri në 30,000 DPI |
| Lidhja | Razer HyperSpeed Wireless 2.4GHz / USB |
| Polling Rate | 1000Hz (deri 4000Hz) |
| Butona | 6–8 të programueshëm |
| Switches | Gen-2 Mechanical Switches |
| Pesha | 82 g |
| Bateria | Deri në 280 orë |
| Ngjyra | Black |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Nuk keni llogari ?
Krijo llogari