Po shfaqet përfundimi i vetëm
Në Stok
| Brand | Winmate |
|---|---|
| Model | M101 Rugged Tablet |
| Display | 10.1″ Full HD, Touchscreen, IPS |
| CPU | Intel Pentium Silver, 4 Core (2.5GHz) |
| RAM | 8 GB |
| Storage | 64 GB SSD |
| OS | Windows |
| Kategoria | Rugged / Industrial Tablet |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Nuk keni llogari ?
Krijo llogari