Po shfaqet përfundimi i vetëm
1 TB STORAGE
Apple MacBook Pro 2019 15.4″ Retina, Intel i9 Gen9, 32GB DDR4, 1TB SSD, Radeon Pro 560X/4GB
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Modeli | MacBook Pro 2019 |
| Procesori | Intel Core i9‑9880H, 8 Core (4.80GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 1 TB SSD |
| Grafikat | AMD Radeon Pro 560X 4 GB |
| Display | 15.4″ Retina |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
