Po shfaqet përfundimi i vetëm
1TB HDD
Dell Inspiron 27 7700 AlO 27″ Touchscreen, Intel i7 Gen11, 16GB RAM, 512GB SSD, 1TB HDD, NVIDIA GeForce MX330 2GB
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Inspiron 27 7700 |
| CPU | Intel Core i7-1165G7 (4 Core / 4.70 GHz) |
| RAM | 16GB DDR4 |
| Memory | 512GB SSD + 1TB HDD |
| GPU | NVIDIA GeForce MX330 / 2GB |
| Display | 27″ Full HD Touchscreen |
| Status | New in Box |
