Po shfaqen krejt 9 përfundimet
1TB HDD
Apple iMac 2013 27″ Retina 2K, Intel i5, 32GB RAM, 120GB SSD + 1TB HDD, NVIDIA GeForce GT 755M
Out of stock
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iMac 2013 |
| CPU | Intel Core i5 (3.20 GHz) |
| RAM | 32 GB |
| Storage | 120 GB SSD + 1 TB HDD |
| GPU | NVIDIA GeForce GT 755M |
| Display | 27″ Retina 2K |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Apple iMac 2017 27″ Retina 5K, Core i5, 16GB RAM, 1TB Fusion, AMD Radeon R9 M380
Në Stok
| Brand | Apple |
| Model | Imac 2017 |
| CPU | Intel Core i5 4 Cores (3.20GHz) |
| RAM | 16 GB |
| Storage | 1TB Fusion |
| GPU | 2 GB AMD Radeon R9 M380 |
| Display | 27″ Retina 5K |
| Status | Used |
| Garancia | 6 Muaj |
Apple iMac 2019 21.5” Retina 4K, Intel i3, 8GB RAM, 1TB HDD, AMD Radeon Pro 555X 2GB
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iMac 2019 |
| CPU | Intel Core i3, 4 Core (3.60 GHz) |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| Storage | 1 TB HDD 5400 rpm |
| GPU | AMD Radeon Pro 555X/2 GB |
| Ekrani | 21.5” Retina 4K |
| Status | New |
| Garancia | 12 Muaj |
Dell Inspiron 27 7700 AlO 27″ Touchscreen, Intel i7 Gen11, 16GB RAM, 512GB SSD, 1TB HDD, NVIDIA GeForce MX330 2GB
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Inspiron 27 7700 |
| CPU | Intel Core i7-1165G7 (4 Core / 4.70 GHz) |
| RAM | 16GB DDR4 |
| Memory | 512GB SSD + 1TB HDD |
| GPU | NVIDIA GeForce MX330 / 2GB |
| Display | 27″ Full HD Touchscreen |
| Status | New in Box |
Dell Precision T7810 Professional Workstation, 2x Xeon E5-2667 V3, 64GB DDR4, 256GB SSD + 1TB HDD, NVIDIA Quadro M4200/ 8GB
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Precision T7810 |
| CPU | 2x Intel Xeon E5-2667 v3, 8 Cores (3.60GHz) |
| RAM | 64 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD + 1 TB HDD |
| GPU | NVIDIA Quadro M4000 8GB |
| Windows | Windows 11 Pro |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Precision T7810 Workstation, 2x Xeon E5 V3, 64GB RAM, 512GB SSD + 1TB HDD, NVIDIA Quadro M4000/8GB, Windows 11 Pro
Në Stok
| Brand | Dell |
| Model | Precision T7810 |
| CPU | X2 Intel Xeon E5-2667 V3, 16 Core (3.60GHz) |
| RAM | 64 GB |
| Storage | 512 GB SSD + 1 TB HDD |
| GPU | NVIDIA Quadro M4000 8GB |
| WIN | Windows 11 Pro |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Precision Tower 5810 PC, Xeon E5-1650 v4, 32GB DDR4, 256GB SSD, Quadro M4000/8GB
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Precision Tower 5810 |
| Procesor | Intel Xeon E5-1650 v4, 6 Core (4.00GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD |
| Grafikë | NVIDIA Quadro M4000 8GB |
| Përdorimi | Workstation / Rendering / CAD / Design |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Precision Tower 5810 Professional Workstation, Xeon E5-1620 V3 3.8GHz, 16GB RAM DDR4, 512GB SSD + 1TB HDD, NVIDIA Quadro M2000 4GB
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Precision Tower 5810 |
| CPU | Xeon E5-1620 V3 (3.80 GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD + 1 TB HDD |
| GPU | NVIDIA Quadro M2000 / 4 GB |
| Status | Used |
HP Z440 Tower Workstation, Intel Xeon E5-1620 v4, 64GB RAM DDR4, 256GB SSD M.2, 1TB HDD, NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti 11GB
Out of stock
| BRAND | HP |
| MODEL | Z440 TWR WORKSTATION |
| CPU | XEON E5-1620 V4 (3.50GHz) |
| RAM | 64 GB DDR4 |
| MEMORY | 256GB M.2 + 1 TB HDD |
| GPU | NVIDIA GEFORCE GTX1080 TI 11GB |
| STATUS | USED |


