Po shfaqen krejt 4 përfundimet
512GB MEMORY
Lenovo V15 G4 IRU 15.6″ FHD, Intel i5 Gen13, 16GB RAM, 512GB SSD
Në Stok
| Brand | Lenovo |
| Model | V15 G4 IRU |
| CPU | Intel Core i5-13420H (4,60GHz) |
| RAM | 16 GB RAM |
| Memory | 512 GB SSD |
| Display | 15.6 Inch Full HD |
| Status | I ri |
| Garancia | 12 muaj |
Lenovo Yoga 720-15IKB x360 15.6″ FHD Touch Laptop, Intel i7 Gen7, 16GB DDR4, 512GB SSD, NVIDIA GTX 1050 2GB
Në Stok
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Modeli | Yoga 720-15IKB |
| Procesori | Intel Core i7-7700HQ, 4 Core (3.80GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD |
| Grafika | NVIDIA GeForce GTX 1050 2GB |
| Ekrani | 15.6″ Full HD, Touch x360 |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Msi Katana A15 15,6″ FHD Gaming Laptop, AMD Ryzen 7, 16GB DDR5, 512GB SSD NVMe, NVIDIA RTX 4060/8GB, New
Në Stok
| Brand | MSI |
| Model | Katana A15 |
| CPU | AMD Ryzen 7 8845HS, 8 Cores (5.10GHz) |
| RAM | 16 GB RAM DDR5 |
| Stroage | 512 GB SSD |
| GPU | Nvidia GeForce RTX 4060/8GB |
| Screen | 15.6″ Full HD, 144Hz |
| Satus | New |
| Garancia | 12 muaj |
MSI Thin 15 B13UC 15.6″ FHD Gaming Laptop, Intel i5 Gen13, 16GB DDR4, 512GB SSD NVMe, NVIDIA RTX 3050/4GB, New
Në Stok
| Brand | MSI |
| Model | Thin 15 B13UC |
| CPU | Intel Core i5-13420H, 8 Core (4.60 GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GEFORCE RTX 3050 / 4GB |
| Screen | 15.6″ Full HD, 144Hz |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |