| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Model | V15 G4 IRU |
| Procesori | Intel Core i5-13420H, 8 Core (4.60GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| Grafika | Intel UHD Graphics |
| Ekrani | 15.6″ Full HD |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%
Sale_coupon_15
66 900 L Çmimi origjinal qe: 66 900 L.51 900 LÇmimi i tanishëm është: 51 900 L.
Terheqja e produktit duhet te behet brenda 24 oreve!
Falas
Produkti niset brenda dites nese porosia behet para ores 17:00
24-48 ore
L300
Produkti niset brenda dites nese porosia behet para ores 17:00
4-7 Ditë
L1,200
Mënyrat e pagesës:
Lenovo V15 G4 IRU është laptop modern dhe performant i projektuar për punë, biznes, studime dhe përdorim të avancuar të përditshëm. I pajisur me procesor Intel Core i5-13420H të gjeneratës së 13-të me 8 Core / 12 Threads, 16GB RAM dhe 512GB SSD NVMe, ofron performancë shumë të shpejtë për multitasking, programe pune, internet, multimedia dhe aplikacione moderne.
Ekrani 15.6” Full HD siguron pamje të qartë dhe eksperiencë komode gjatë përdorimit, ndërsa SSD NVMe garanton ndezje shumë të shpejtë të sistemit dhe hapje të menjëhershme të aplikacioneve. Dizajni elegant dhe ndërtimi praktik e bëjnë ideal për përdorim në zyrë, shkollë apo shtëpi.
Lenovo V15 G4 IRU kombinon performancën moderne me efikasitet dhe besueshmëri për përdorim të përditshëm profesional. Një zgjedhje shumë e mirë për përdorues që kërkojnë laptop të ri, të shpejtë dhe praktik për punë dhe produktivitet.
Out of stock
Në Stok
Në Stok
Në Stok
Në Stok
Në Stok
Nuk keni llogari ?
Krijo llogari
Shqyrtime
Clear filtersEnde pa shqyrtime.