Po shfaqen krejt 3 përfundimet
512GB SSD
HP EliteBook 830 G8 x 360 13.3″ FHD Touchscreen Business Laptop, Intel i5 Gen11, 16GB RAM, 512GB SSD, Windows 11 Pro
Në Stok
| Brand | HP |
| Model | Elitebook 830 G8 x360 |
| CPU | Intel Core i5-1135G7 11Th Gen (4.20GHz) |
| RAM | 16 GB RAM |
| Storage | 512 GB SSD |
| GPU | Intel HD Graphic |
| Screen | 13.3″ FHD Touchscreen X360 |
| Operation System | Win 11 Pro |
| Garancia | 6 Muaj |
| Status | Used |
HP EliteBook x360 830 G6 13.3″ FHD Touchscreen Business Laptop, Intel i5 Gen8, 16GB RAM, 512GB SSD
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Modeli | EliteBook x360 830 G6 |
| Procesori | Intel Core i5-8265U, 4 Core (3.90 GHz) |
| RAM | 16 GB |
| Storage | 512 GB SSD |
| Ekrani | 13.3″ FHD, x360 Touchscreen |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
HP ZBook Studio x360 G5 15.6″ FHD Touch Workstation Laptop, Xeon E-2176M, 32GB DDR4, 512GB SSD NVMe, Quadro P1000/4GB
Out of stock
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | ZBook Studio x360 G5 |
| Procesor | Intel Xeon E-2176M, 6 Core (4.40GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| Grafikë | NVIDIA Quadro P1000 4GB |
| Ekran | 15.6″ Full HD Touchscreen, x360 Convertible |
| Sistemi Operativ | Windows 11 Pro |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
