Po shfaqen krejt 7 përfundimet
512GB SSD
Custom Gaming PC, Intel i5 Gen12, 16GB DDR4, 512GB SSD NVMe + 1TB SSD, Radeon RX 6700/12GB
Në Stok
| Brand | Custom Build |
|---|---|
| Model | Gaming PC |
| Procesor | Intel Core i5-12400F, 6 Core (4.40GHz) |
| Kartë Grafike | AMD Radeon RX 6700 XT 12GB |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB NVMe SSD + 1 TB SSD SATA |
| Lidhjet | HDMI/ DisplayPort/ LAN |
| Rrjeti | Gigabit Ethernet |
| Sistemi Operativ | Windows 10/11 Pro |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Inspiron 15 3535 15.6″ FHD Business Laptop, AMD Ryzen 5, 16GB DDR4, 512GB SSD NVMe, Radeon HD Graphics, New
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Inspiron 15 3535 |
| CPU | AMD Ryzen 5 7530U, 6 Core (4.50GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| GPU | AMD Radeon Graphics |
| Display | 15.6″ Full HD |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Dell Pro 15 Essential PV15255 15.6″ FHD Business Laptop, AMD Ryzen 5, 16GB DDR5, 512GB SSD NVMe, Radeon 610M Graphics, New
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | Pro 15 Essential PV15255 |
| CPU | AMD Ryzen 5 7520U (4 Core, deri 4.30GHz) |
| RAM | 16 GB |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| Ekrani | 15.6” Full HD Anti-Glare |
| GPU | AMD Radeon 610M |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Dell QCS1255 Slim PC Desktop, AMD Ryzen 7 8700G, 16GB DDR5, 512GB SSD NVMe, Radeon Graphics, New
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | PC Slim QCS1255 |
| Procesori | AMD Ryzen 7 8700G, 8 Core (5.10GHz) |
| RAM | 16 GB DDR5 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| Grafika | AMD Radeon Integrated Graphics |
| Aksesorë | Keyboard + Mouse |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
HP EliteDesk 800 G4 Tower Desktop PC, Intel i7 Gen8, 16GB DDR4, 512GB SSD NVMe, Radeon R7 2GB
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | EliteDesk 800 G4 Tower |
| CPU | Intel Core i7-8700, 6 Core (4.60 GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| GPU | AMD Radeon R7 430 2 GB |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
HP EliteDesk 800 G5 Tower Desktop PC, Intel i7 Gen9, 16GB DDR4, 512GB SSD, AMD Radeon R7 430 2GB
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | EliteDesk 800 G5 Tower |
| Procesori | Intel Core i7-9700, 8 Core (4.70GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| GPU | AMD Radeon R7 430 2 GB |
| Sistemi Operativ | Windows 11 Pro |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Lenovo IdeaCentre 24ARR9 24″ FHD AIO, Ryzen 5, 16GB DDR5, 512GB SSD NVMe, AMD Radeon 660M Graphics, New
Në Stok
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Modeli | IdeaCentre AIO 24ARR9 |
| CPU | AMD Ryzen 5 7535HS, 6 Core (4.55GHz) |
| RAM | 16GB DDR5 |
| Storage | 512GB SSD NVMe |
| GPU | AMD Radeon 660M Graphics |
| Ekrani | 24″ Full HD |
| Status | New |
| Garanci | 12 muaj |

