Po shfaqen 1–12 nga 20 përfundime gjithsej
16GB
Dell Latitude 3520 15.6″ FHD Laptop, Intel Core i7-7820HQ 4-Core 3.90GHz, 16GB RAM, 512GB SSD
Out of stock
| BRAND | DELL |
| MODEL | LATITUDE 3520 |
| CPU | CORE i7-7820HQ 4 CORE (3,90 GHz) |
| RAM | 16GB RAM DDR4 |
| STORAGE | 512GB SSD M.2 |
| GPU | NVIDIA QUADRO M620 / 2 GB |
| SCREEN | 15.6 INCH FULL HD |
| STATUS | USED |
| GARANCIA | 6 MUAJ |
Dell Latitude 5510 15.6″ FHD Business Laptop, Intel i5 Gen10, 16GB DDR4, 256GB SSD, Intel UHD Graphics
Out of stock
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Latitude 5510 |
| CPU | Intel Core i5-10310U (4.40GHz, 4-core) |
| RAM | 16GB DDR4 |
| Storage | 256GB SSD NVMe |
| GPU | Intel UHD Graphics |
| Screen | 15.6″ Full HD |
| Status | Used |
| Garancia | 6 Muaj |
Dell Latitude 5520 15.6″ FHD Workstation Laptop, Intel i5 Gen11, 16GB DDR4, 256GB SSD NVMe, Iris Xe Graphics
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | Latitude 5520 |
| CPU | Intel Core i5-1145G7, 4 Core (4.40GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| SSD | 256 GB SSD NVMe |
| GPU | Intel Iris Xe Graphics |
| Ekrani | 15.6″ Full HD |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Latitude 5530 15.6″ FHD Business Laptop, Intel i5 Gen12, 16GB DDR4, 256GB SSD NVMe
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | Latitude 5530 |
| Procesori | Intel Core i5-1245U, 10 Core (4.40GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| SSD | 256 GB SSD NVMe |
| Ekrani | 15.6″ Full HD |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
HP 250 G9 15.6″ FHD Business Laptop, Intel i3 Gen12, 16GB DDR4, 256GB SSD
Në Stok
| Brand | HP |
| Model | 250 G9 |
| CPU | Core i3-1215U, 6 core (4,4 GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD |
| Screen | 15,6 inch Full HD |
| Status | I përdorur |
| Garancia | 6 muaj |
HP EliteBook 650 G9, 15.6″ FHD, Intel i5 Gen12, 15GB RAM DDR4, 256GB SSD NVMe
Out of stock
| Brand | HP |
|---|---|
| Modeli | EliteBook 650 G9 |
| Procesori | Intel Core i5-1235U, 4.40GHz |
| Memoria | 15GB RAM DDR4 |
| Hapësira e Ruajtjes | 256GB SSD NVMe |
| Ekrani | 15.6″ Full HD (1920×1080) |
| Karta Grafike | Intel Iris Xe |
| Sistemi Operativ | Windows 10 Pro |
| Gjendja | E përdorur |
| Garancia | 6 muaj |
HP Elitebook 755 G5 15,6″ FHD Business Laptop, Ryzen 7 Pro, 16GB RAM DDR4, 256GB SSD NVMe, AMD Radeon Vega 10
Në Stok
| BRAND | HP |
| MODEL | Elitebook 755 G5 |
| CPU | AMD Ryzen 7 PRO 2700U 4 Core (3,80 GHz) |
| RAM | 16 GB RAM DDR4 |
| STORAGE | 256 GB SSD NVMe |
| SCREEN | 15,6 ” Full HD |
| GPU | AMD Radeon Vega 10 |
| GARANCIA | 6 Muaj |
| STATUS | Used |
HP EliteBook 850 G3 15.6” Business Laptop, Intel Core i7 Gen6, 16GB RAM, 256GB SSD NVMe
Out of stock
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | EliteBook 850 G3 |
| CPU | Intel Core i7-6600U (deri në 3.40 GHz) |
| RAM | 16 GB |
| Storage | 256 GB SSD NVMe |
| Ekrani | 15.6” |
| Status | Used |
| Garancia | 6 Muaj |
HP EliteBook 850 G6 15.6″ FHD Business Laptop, Intel i5 Gen8, 16GB DDR4 RAM, 256GB SSD NVMe
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | EliteBook 850 G6 |
| CPU | Intel Core i5-8350U (4 Core, deri në 3.60GHz) |
| RAM | 16GB DDR4 |
| Storage | 256GB SSD NVMe |
| GPU | Intel UHD Graphics |
| Screen | 15.6″ Full HD |
| Status | Used |
| Garancia | 6 Muaj |
HP EliteBook 850 G6 15.6″ Full HD Touch Laptop, Intel i5-8th Gen, 16GB DDR4 RAM, 256GB SSD NVMe
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | EliteBook 850 G6 |
| CPU | Intel Core i5-8350U (4 Core, deri 3.60GHz) |
| RAM | 16GB DDR4 |
| Storage | 256GB SSD NVMe |
| GPU | Intel UHD Graphics |
| Screen | 15.6″ Full HD Touchscreen |
| Status | Used |
| Garancia | 6 Muaj |
HP EliteBook 850 G6 15.6″ Touchscreen Business Laptop, Intel i5 Gen8, 16GB RAM DDR4, 256GB SSD M.2
Në Stok
| Brand | HP |
| Model | EliteBook 850 G6 |
| Procesor | Intel Core i5-8365U, 4 Core, Turbo Boost deri në 4.10 GHz |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD M.2 |
| Ekran | 15.6″ Touchscreen |
| Garancia | 6 Muaj |
| Status | Used |
HP EliteBook 850 G7 15.6″ FHD Touchscreen, Intel i5 Gen10, 16GB DDR4, 256GB SSD NVMe, Intel UHD Graphics
Në Stok
| Brand | HP |
| Model | EliteBook 850 G7 |
| CPU | CORE I5-10310U, 4 Core (4.40GHz) |
| RAM | 16GB RAM DDR4 |
| Storage | 256GB SSD NVMe |
| GPU | Intel UHD Graphics |
| Screen | 15.6″ Full HD, Touchscreen |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Load more products
Loading...

