Po shfaqen krejt 8 përfundimet
32GB
Axxiv Gaming Tower, Intel i5 Gen9, 32GB DDR4, 512GB NVMe, NVIDIA GeForce GTX 1660 Super X
Në Stok
| Brand | Axxiv |
|---|---|
| Model | Gaming Tower |
| CPU | Intel Core i5-9400, 6-Core 4.10GHz |
| RAM | 32GB DDR4 |
| Storage | 512GB NVMe |
| Grafika | NVIDIA GeForce GTX 1660 Super Gaming X |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell OptiPlex 7090 UFF Desktop Profesional, Core i5 Gen11, 32 GB RAM, 256 GB SSD, Windows 11 Pro
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | OptiPlex 7090 UFF |
| CPU | Intel Core i5-1145G7 (4,40 GHz) |
| RAM | 32 GB |
| Storage | 256 GB SSD |
| Win | Windows 11 Pro |
| Statusi | I përdorur |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Precision 7560, 15.6″ FHD Workstation Laptop, Intel i5 Gen11, 32GB DDR4, 512GB SSD NVMe, NVIDIA Quadro T1200/4GB
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | Dell Precision 7560 |
| Ekrani | 15.6″ FHD, IPS |
| CPU | Intel Core i5‑11500H, 6 Core (4.60GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| SSD | 512 GB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA Quadro T1200 4GB |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
HP EliteDesk 800 G3 Tower Desktop PC, Intel i5 Gen7, 16GB DDR4 RAM, 128GB SSD, NVIDIA GTX 1050 2GB
Në Stok
| Specifika | Detaje |
|---|---|
| Brand | HP |
| Model | EliteDesk 800 G3 Tower |
| CPU | Intel Core i5-7500 (3.80 GHz Turbo Boost) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 128 GB SSD |
| GPU | NVIDIA GeForce GTX 1050 / 2 GB |
| Status | Used |
| Garancia | 6 Muaj |
HP ProBook 440 G6 14″ FHD Business Laptop, Intel i5 Gen8, 32GB RAM DDR4, 256GB SSD, Intel UHD 620
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | ProBook 440 G6 |
| CPU | Intel Core i5-8265U 4 Core |
| RAM | 32GB DDR4 |
| Storage | 256GB SSD |
| GPU | Intel UHD Graphics 620 |
| Screen | 14″ Full HD |
| Status | Used |
HP Victus 15 15.6” FHD Gaming Laptop, Intel i5 Gen12, 32GB DDR4, 512GB SSD NVMe, RTX 2050/4GB
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | Victus 15 |
| Procesor | Intel Core i5-12450H, 8 Core (4.40GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 2050 4GB |
| Ekran | 15.6” Full HD, 144Hz |
| Sistemi Operativ | Windows 10/11 |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Lenovo ThinkCentre M70q Gen 3 Mini Desktop PC, Intel i5 Gen12, 32GB RAM DDR4, 1TB SSD NVMe
Në Stok
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Model | ThinkCentre M70q Gen 3 Mini |
| Procesor | Intel Core i5-12400T (6 Core, deri në 4.20GHz Turbo Boost) |
| RAM | 32GB DDR4 |
| Storage | 1TB SSD NVMe |
| GPU | Intel UHD Graphics |
| Status | Used |
| Garancia | 6 Muaj |
Lenovo ThinkCentre M70q Gen3 Mini Business Desktop, Intel i5 Gen12, 32GB RAM DDR4, 1TB SSD NVMe
Në Stok
| BRAND | lENOVO |
| MODEL | THINKCENTRE M70Q GEN3 MINI |
| CPU | Intel Core i5-12400T 4 Core (4.20GHz) |
| RAM | 32 GB RAM DDR4 |
| MEMORY | 1TB SSD NVMe |
| STATUS | USED |
| GARANCIA | 6 MUAJ |

