Po shfaqen 1–12 nga 25 përfundime gjithsej
Filtroji sipas
- i7 (25)
Filtroji sipas
- 15.6" (6)
- Touchscreen (3)
- 13" (1)
- 14" (4)
- 27" (3)
Filtroji sipas
Filtroji sipas
- 1 TB STORAGE (1)
- 3TB Fusion (1)
- 500GB SSD (1)
- 256GB SSD (6)
- 512GB SSD (10)
- 1TB SSD (3)
- 500GB HDD (1)
- 256 GB MEMORY (2)
Filtroji sipas
- Used (25)
32GB
Apple iMac 2013 27” 2K Retina, Intel i7 4 Core, 32GB RAM, 500GB SSD, NVIDIA GTX 775M 2GB
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Modeli | iMac 2013 |
| Procesori | Intel Core i7 4-Core (3.50 GHz) |
| Memoria RAM | 32 GB |
| Storage | 500 GB SSD |
| Karta Grafike | NVIDIA GeForce GTX 775M 2 GB |
| Ekrani | 27” 2K Retina |
| Statusi | I përdorur |
| Garancia | 6 muaj |
Apple iMac 2017 27″ Retina 5K, Intel i7 Gen7, 32GB RAM, 256GB SSD, AMD Radeon Pro 575 4GB
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Modeli | iMac 27″ Retina 5K (2017) |
| CPU | Intel Core i7‑7700, 4 core, Turbo 4.2 GHz |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD |
| GPU | AMD Radeon Pro 575, 4 GB |
| Ekrani | 27″ Retina 5K |
| Statusi | I Përdorur |
| Garancia | 6 muaj |
Apple iMac 2017 27″ Retina 5K, Intel i7 Gen7, 32GB DDR4, 3TB Fusion, Radeon Pro 580/8GB
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iMac 2017 |
| Procesor | Intel Core i7-7700K, 4 Core (4.50GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 3 TB Fusion Drive |
| Grafikë | AMD Radeon Pro 580 8GB |
| Display | 27″ Retina 5K |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Alienware 13 R3, 13.3″ QHD 2K Touch Gaming Laptop, Intel i7 Gen7, 32GB DDR4, 512GB SSD NVMe, NVIDIA GTX 1060/6GB
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Alienware 13 R3 |
| CPU | Intel Core i7-7700HQ, 4-core (3.80GHz) |
| RAM | 32GB DDR4 |
| Storage | 512GB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GeForce GTX 1060 / 6GB |
| Screen | 13.3″ QHD (2K) Touchscreen |
| Status | Used |
| Warranty | 6 muaj |
Dell Latitude 5420 14″ FHD Business Laptop, Intel i7 Gen11, 32GB RAM, 512GB SSD
Në Stok
| Brand | Dell |
| Model | Latitude 5420 |
| CPU | Core i7-1185G7 (4,80 GHz) |
| RAM | 32 GB RAM |
| Storage | 512 GB SSD |
| Screen | 14 Inch FHD |
| Status | Used |
| Garancia | 6 Muaj |
Dell Latitude 5430, 14.1″ FHD Business Laptop, Intel i7 Gen12, 32GB DDR4, 512GB NVMe SSD, Iris Xe Graphics
Në Stok
| Brand | Dell |
| Model | Latitude 5430 |
| CPU | Intel Core i7-1265U, 10 Core (4,8GHz) |
| RAM | 32 GB RAM DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| GPU | Intel Iris Xe Graphics |
| Ekrani | 14.1″ Full HD |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell OptiPlex 5050 SFF Business Desktop, Core i7, 32GB DDR4, 256GB SSD
Në Stok
| Brand | DELL |
|---|---|
| Model | OPTIPLEX 5050 SFF |
| CPU | Intel Core i7-6700 (4 Core / 4,00 GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD |
| GPU | Intel HD Graphics |
| OS | Windows 10/11 Pro |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Precision 3571 15.6″ FHD Touch Mobile Workstation Laptop, Intel i7 Gen12, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, Nvidia RTX A1000/4GB
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Precision 3571 |
| CPU | Intel Core i7-12800H, 14 Core (4.80GHz) |
| RAM | 32GB DDR5 |
| Storage | 1TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA RTX A1000 4GB |
| Screen | 15.6″ Full HD Touchscreen |
| OS | Windows 11 Pro |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Precision 3650 Tower Workstation, Intel i7 Gen11, 32GB DDR4, 512GB SSD + 500GB HDD, NVIDIA Quadro M4000/8GB
Në Stok
| Brand | Dell |
| Model | Precision 3650 Tower |
| CPU | Intel Core i7-11700 (8-Core, 4.9GHz) |
| RAM | 32GB DDR4 |
| Storage | 512GB SSD + 500GB HDD |
| GPU | NVIDIA Quadro M4000 8GB |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
GETAC S410 G4 14” FHD Rugged Laptop Touchscreen, Intel i7 Gen11, 32GB DDR4, 1TB SSD M.2, Intel Iris Xe
Në Stok
| Brand | Getac |
|---|---|
| Model | S410 G4 Rugged |
| CPU | Intel Core i7-1185G7 (8 Core 5.30GHz) |
| RAM | 32GB DDR4 |
| Storage | 1TB SSD M.2 |
| GPU | Intel Iris Xe Graphics |
| Screen | 14″ Full HD Touchscreen |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
HP EliteDesk 800 G3 SFF Desktop PC, Intel i7 Gen6, 32GB DDR4, 512GB SSD, GeForce GT 730 2GB
Vlerësuar me 5.00 nga 5
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Modeli | EliteDesk 800 G3 SFF |
| Procesori | Intel Core i7-6700, 4 Core (4.00GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD |
| Grafika | NVIDIA GeForce GT 730 2GB |
| Sistemi Operativ | Windows 10 Pro / Windows 11 |
| Lidhjet | DisplayPort, VGA, USB, LAN |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
HP EliteDesk 800 G6 SFF Tower Desktop Workstation PC, Intel i7 Gen10, 32 GB DDR4, 512GB SSD NVMe, Intel UHD 630
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | EliteDesk 800 G6 SFF |
| CPU | Intel Core i7-10700, 8 core (4.80GHz) |
| RAM | 32GB DDR4 |
| Storage | 512GB SSD NVMe |
| GPU | Intel UHD Graphics 630 |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Load more products
Loading...


