Po shfaqet përfundimi i vetëm
32GB
Dell Precision T3610 Workstation, Xeon E5 V2, 32GB RAM, 256GB SSD, 3GB NVIDIA Quadro K4000
Out of stock
| BRAND | DELL |
| MODEL | PRECISION T3610 |
| CPU | INTEL XEON E5-1650 V2 (6 CORE 3.90GHz) |
| RAM | 32GB |
| STORAGE | 256 GB SSD |
| GPU | 3 GB NVIDIA QUADRO K4000 |
| STATUS | USED |
| GARANCIA | 6 MUAJ |
