| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | XPS 15 7590 |
| Procesor | Intel Core i7-9750H, 6-core (4,5GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 512GB SSD NVMe |
| Ekran | 15.6″ 4K UHD |
| GPU | NVIDIA GeForce GTX 1650 4GB |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Po shfaqen 13–24 nga 36 përfundime gjithsej
Out of stock
| Brand | Dell |
| Model | Precision 3630 TWR |
| CPU | Intel Core i7-8700, 6 Core, 4.60GHz |
| RAM | 32GB DDR4 |
| Storage | 256GB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA Quadro P620 2GB |
| OS | Windows 10/11 |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Në Stok
| Brand | Dell |
| Model | Precision 3650 Tower |
| CPU | Intel Core i7-11700 (8-Core, 4.9GHz) |
| RAM | 32GB DDR4 |
| Storage | 512GB SSD + 500GB HDD |
| GPU | NVIDIA Quadro M4000 8GB |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Out of stock
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | XPS 15 7590 |
| Procesor | Intel Core i7-9750H, 6-core (4,5GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 512GB SSD NVMe |
| Ekran | 15.6″ 4K UHD |
| GPU | NVIDIA GeForce GTX 1650 4GB |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Në Stok
| Brand | Getac |
|---|---|
| Model | S410 G4 Rugged |
| CPU | Intel Core i7-1185G7 (8 Core 5.30GHz) |
| RAM | 32GB DDR4 |
| Storage | 1TB SSD M.2 |
| GPU | Intel Iris Xe Graphics |
| Screen | 14″ Full HD Touchscreen |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Modeli | EliteDesk 800 G3 SFF |
| Procesori | Intel Core i7-6700, 4 Core (4.00GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD |
| Grafika | NVIDIA GeForce GT 730 2GB |
| Sistemi Operativ | Windows 10 Pro / Windows 11 |
| Lidhjet | DisplayPort, VGA, USB, LAN |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | EliteDesk 800 G6 SFF |
| CPU | Intel Core i7-10700, 8 core (4.80GHz) |
| RAM | 32GB DDR4 |
| Storage | 512GB SSD NVMe |
| GPU | Intel UHD Graphics 630 |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Në Stok
| BRAND | HP |
| MODEL | VR BACKPACK G2 |
| CPU | CORE i7-8550H GEN 8TH |
| RAM | 32GB DDR4 |
| ROM | 256 GB SSD |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 2070 / 8 GB |
| STATUS | USED |
`
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | Z2 G4 Workstation |
| CPU | Core i7-9700, 8 Core (4.70 GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD |
| GPU | Nvidia GeForce RTX 3050 / 6 GB |
| Windows | Windows 11 |
| Status | I përdorur |
| Garancia | 6 muaj |
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | Z2 Tower G4 Workstation |
| CPU | Intel Core i7-9700 (8 Core, Turbo Boost deri në 4.70 GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage256 | GB SSD |
| GPU | AMD Radeon Pro WX 3200 / 4 GB |
| Status | Used |
| Garancia | 6 Muaj |
Në Stok
| Brand | HP |
| Model | Z240 Tower Workstation |
| CPU | Intel Core i7-6700, 4 Core, 4.00GHz |
| RAM | 32GB DDR4 |
| Storage | 512GB NVMe |
| GPU | NVIDIA Quadro P2000 5GB |
| OS | Windows 10/11 Pro |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Në Stok
| BRAND | HP |
| MODEL | Z240 TOWER WORKSTATION |
| CPU | INTEL CORE i7-8700 / 6 CORE (4,7 GHz) |
| RAM | 32 GB RAM DDR4 |
| STORAGE | 256 GB SSD |
| GPU | 8 GB AMD RADEON PRO WX 7100 |
| WIN | 11 PRO |
| STATUS | USED |
| GARANCIA | 6 MUAJ |
Në Stok
| BRAND | HP |
| MODEL | Z240 TOWER WORKSTATION |
| CPU | INTEL CORE i7-6700 (4,0 GHz) |
| RAM | 32 GB RAM |
| STORAGE | 256 GB SSD |
| GPU | 4 GB NVIDIA QUADRO K2200 |
| WIN | 11 PRO |
| STATUS | USED |
| GARANCIA | 6 MUAJ |
Nuk keni llogari ?
Krijo llogari