Po shfaqen krejt 6 përfundimet
64GB
Dell Precision 3640 Workstation, Intel i7 Gen10, 64GB RAM DDR4, 512GB SSD, NVIDIA Quadro P2200 5GB
Out of stock
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Precision 3640 |
| CPU | Intel Core i7-10700 (8 Core, deri në 4.8 GHz) |
| RAM | 64 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD |
| GPU | NVIDIA Quadro P2200 5GB |
| OS | Windows 10 Pro |
| Garancia | 12 muaj |
| Status | New |
Dell Precision 5550 15″ Mobile Workstation, Intel i7 Gen10, 64GB RAM DDR4, 1TB SSD NVMe, 4GB NVIDIA Quadro T1000
Në Stok
| Brand | Dell |
| Model | Precision 5550 |
| CPU | Intel Core i7-10750H (5.00GHz) |
| RAM | 64GB RAM DDR4 |
| Storage | 1 TB SSD NVMe |
| GPU | 4GB NVIDIA Quadro T1000 |
| Ekrani | 15.6 Inch Full HD+ |
| Status | Used |
| Garancia | 6 Muaj |
HP Z2 G4 Tower Workstation Desktop, Intel i7 Gen9, 64GB RAM DDR4, 512GB SSD, NVIDIA GeForce RTX 2070 Super 8GB
Në Stok
| Brand | HP |
| Model | Z2 Tower G4 Workstation |
| CPU | Core i7-9700 8 Core (4,70 GHz) |
| RAM | 64 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD |
| GPU | Nvidia GeForce RTX 2070 SUPER / 8 GB |
| Status | Used |
| Garancia | 6 Muaj |
HP ZBook 15 G5 15.6″ FHD Workstation Laptop, Intel i7 Gen8, 64GB DDR4, 1TB SSD M.2, NVIDIA Quadro P2000 4GB
Out of stock
| Brand | HP |
|---|---|
| Modeli | ZBook 15 G5 |
| Procesori | Intel Core i7-8750H, 6 Core (4.10GHz) |
| RAM | 64 GB DDR4 |
| Storage | 1 TB SSD M.2 |
| GPU | NVIDIA Quadro P2000, 4 GB |
| Ekran | 15.6″ Full HD |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
HP ZBook Fury 15 G7 15,6″ FHD Workstation Laptop, Intel i7 Gen10, 64GB RAM DDR4, 512GB SSD, Quadro T2000 4GB
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | ZBook Fury 15 G7 |
| Procesor | Intel Core i7‑10850H, 6-core, 5,10 GHz |
| RAM | 64 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| Grafikë | NVIDIA Quadro T2000, 4 GB |
| Ekran | 15,6″ Full HD |
| Gjendja | Përdorur |
| Garancia | 6 muaj |
HP ZBook Fury 16 G9 16″ 4K UHD Workstation Laptop, Intel i7 Gen12, 64GB DDR5, 1 TB SSD NVMe, NVIDIA RTX A1000/4GB
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | ZBook Fury 16 G9 |
| Procesor | Intel Core i7‑12800HX, 16-core (5,0GHz) |
| RAM | 64 GB DDR5 |
| Storage | 1 TB SSD NVMe |
| Grafikë | NVIDIA RTX A1000/4 GB |
| Ekran | 16″ 4K UHD |
| Gjendja | Used |
| Garancia | 6 muaj |

