Po shfaqen krejt 5 përfundimet
64GB
Dell Latitude 7720 17.3″ FHD Workstation Laptop, Xeon E3 V6, 64GB RAM, 512GB SSD, NVIDIA Quadro P5000 16GB
Out of stock
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Latitude 7720 |
| CPU | Xeon E3-1535M V6 4 Core (Turbo Boost 4,20 GHz) |
| RAM | 64 GB RAM |
| Storage | 512 GB SSD |
| GPU | NVIDIA Quadro P5000 / 16 GB |
| Screen | 17,3″ Full HD |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Precision 7910 Tower Workstation PC, Dual Xeon E5-2699, 64GB DDR4, 512GB SSD, Quadro P5000/16GB
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | Precision 7910 Tower |
| Procesori | Intel Xeon E5-2699 v4 x2, 44 Core (3.60GHz) |
| RAM | 64 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD |
| Grafika | NVIDIA Quadro P5000/16 GB |
| Sistemi Operativ | Windows 10 / 11 Pro |
| Lidhjet | USB, LAN, Audio, DisplayPort, DVI |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Gaming PC Custom Build, AMD Ryzen 9, 64GB DDR5, 1TB SSD NVMe, NVIDIA RTX 5080 16GB
Në Stok
| Brand | Gaming PC |
|---|---|
| Model | Custom Build |
| CPU | AMD Ryzen 9 9950X3D (16 Core, 5.70 GHz) |
| RAM | 64 GB DDR5 |
| Storage | 1 TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA RTX 5080 16GB |
| OS | Windows 11 Pro |
| Status | New |
| Garancia | 12 Muaj |
Gaming PC Custom Build, Intel i9 Gen14, 64GB DDR5, 1TB SSD NVMe, NVIDIA RTX 5080 16GB, New
Në Stok
| Brand | Gaming PC |
|---|---|
| Model | Custom Build |
| CPU | Intel Core i9-14900K, 24 Core (6.00GHz) |
| RAM | 64 GB DDR5 |
| Storage | 1 TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA RTX 5080 16 GB |
| OS | Windows 11 Pro |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Super Gaming PC Prebuilt, Ryzen 9 9950X, 64GB DDR5, 2TB NVMe, 16GB NVIDIA RTX 5080, Windows 11 Pro
Në Stok
| Brand | Gaming PC |
| Model | Prebuilt |
| CPU | Ryzen 9 9950X (16 Cores, 5.70GHz) |
| RAM | 64GB RAM DDR5 (6400MHz) |
| Storage | 2TB SSD NVMe |
| GPU | 16GB NVIDIA GeForce RTX 5080 |
| WIN | 11 PRO |
| Status | New |
| Garancia | 12 Muaj |
