Po shfaqen krejt 2 përfundimet
8GB
Acer TravelMate Spin B118 11.6″ FHD Touch x360 2n1 Business Laptop, Pentium N5000, 8GB DDR4, 256GB SSD NVMe, UHD Graphics 605, New
Në Stok
| Brand | Acer |
|---|---|
| Model | TravelMate Spin B118 |
| CPU | Intel Pentium Silver N5000, 4 Core (2.70GHz) |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD NVMe |
| GPU | Intel UHD Graphics 605 |
| Display | 11.6″ Full HD Touchscreen, x360 |
| Tipi | 2n1 Convertible |
| OS | Windows 10/11 |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
HP ProBook 440 G1 x360 14.1″ FHD Touch 2n1 Laptop, Intel Pentium 4415U, 8GB DDR4, 128GB SSD, HD Graphics 610
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | ProBook 440 G1 |
| CPU | Intel Pentium Gold 4415U, 2 Core (2.30GHz) |
| RAM | 8GB DDR4 |
| Storage | 128GB SSD |
| Display | 14.1″ Full HD x360 Touchscreen |
| Graphics | Intel HD Graphics 610 |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |

