Po shfaqen krejt 2 përfundimet
8GB
HP EliteBook 755 G2 15.6” FHD Business Laptop, AMD A10, 8GB RAM, 256GB SSD, Radeon R6
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | EliteBook 755 G2 |
| Procesori | AMD A10-7350B, 4 Core (3.3GHz) |
| RAM | 8 GB DDR3 |
| Storage | 256 GB SSD |
| GPU | AMD Radeon R6 |
| Ekrani | 15.6″ Full HD |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Lenovo IdeaPad Slim 3 15ABR8 15.6″ FHD Business Laptop, AMD Ryzen 7, 8/16GB DDR4, 512GB SSD NVMe, AMD Radeon Graphics, New
Në Stok
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Model | IdeaPad Slim 3 15ABR8 |
| Processor | AMD Ryzen 7 5825U, 8 Core (4.50GHz) |
| RAM | 8GB / 16GB DDR4 |
| Storage | 512GB NVMe SSD |
| Graphics Card | AMD Radeon Graphics |
| Display | 15.6″ Full HD |
| Operating System | Windows 11 |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
