Po shfaqen krejt 4 përfundimet
8GB
HP EliteBook 830 G7 x360 13.3″ Touch FHD Laptop, Intel i5 Gen10, 8GB RAM, 256GB SSD
Në Stok
| Specifika | Detaje |
|---|---|
| Brand | HP |
| Model | EliteBook 830 G7 x360 |
| CPU | Intel Core i5-10210U 10th Gen (4.20 GHz Turbo Boost) |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD |
| GPU | Intel HD Graphics |
| Screen | 13.3″ Full HD Touchscreen x360 |
| OS | Windows 11 Pro |
| Status | Used |
| Garancia | 6 Muaj |
HP EliteBook X360 1030 G3, 13.3” FHD X360 Touchscreen Convertible Laptop, Intel i5 Gen8, 8GB RAM, 256GB NVMe SSD
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | EliteBook X360 1030 G3 |
| CPU | Intel Core i5-8250U (4 Core, 3.40GHz) |
| RAM | 8GB DDR4 |
| Storage | 256GB SSD NVMe |
| Screen | 13.3″ Full HD X360 Touchscreen |
| Status | Used |
| Garancia | 6 Muaj |
HP Fortis G9 x360 11″ Touch 2N1 Business Laptop, Intel N6000, 8GB RAM, 256GB SSD, UHD Graphics, +Laps
Në Stok
| Brand | HP |
| Model | Fortis G9 |
| CPU | Intel Celeron N6000, 4 Core (4.40GHz) |
| RAM | 8 GB RAM |
| Storage | 256 GB SSD |
| GPU | Intel UHD Graphic |
| Screen | 11″ x360 Touchscreen |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
HP ProBook 440 G1 x360 14.1″ FHD Touch 2n1 Laptop, Intel Pentium 4415U, 8GB DDR4, 128GB SSD, HD Graphics 610
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | ProBook 440 G1 |
| CPU | Intel Pentium Gold 4415U, 2 Core (2.30GHz) |
| RAM | 8GB DDR4 |
| Storage | 128GB SSD |
| Display | 14.1″ Full HD x360 Touchscreen |
| Graphics | Intel HD Graphics 610 |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
