Po shfaqen 1–12 nga 24 përfundime gjithsej
New
Acer Chromebase CA24V2 24″ FHD IPS Touchscreen AiO PC, Intel i7 Gen8, 16GB DDR4, 128GB SSD
Në Stok
| Brand | Acer |
|---|---|
| Modeli | ChromeBase CA24V2 AiO |
| Ekrani | 24″ Full HD IPS Touchscreen |
| CPU | Intel Core I7‑8550U (4 Core, 4.0 GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| SSD | 128 GB SSD |
| Status | I përdorur |
| Garancia | 6 muaj |
Acer Nitro 5 15.6″ FHD Gaming Laptop, Intel i7 Gen11, 32GB DDR4, 512GB SSD NVMe, NVIDIA RTX 3060/6GB, New
Në Stok
| Brand | Acer |
|---|---|
| Model | Nitro 5 |
| CPU | Intel Core i7-11800H, 8 Core (4.60GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB |
| Display | 15.6″ Full HD, 144Hz |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Acer Nitro 60 N60-641-UB22 Gaming PC, Intel i7 Gen14, 32GB DDR5, 2TB SSD NVMe, NVIDIA RTX 5070Ti/16GB, New
Në Stok
| Brand | Acer |
|---|---|
| Model | Nitro 60 N60-641-UB22 |
| Procesor | Intel Core i7-14700F, 20 Core (5.4GHz) |
| RAM | 32 GB DDR5 |
| Storage | 2 TB SSD NVMe |
| Grafikë | NVIDIA GeForce RTX 5070Ti 16GB |
| OS | Windows 11 |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
BeeLink EQi Mini PC, Intel i7 Gen13, 32GB Memory, 1TB Storage, Input 100-240V, 50/60Hz, 1.9A
Në Stok
| Brand | BeeLink |
|---|---|
| Modeli | EQi Pro Mini PC |
| CPU | Intel Core i7-13620H, 12-core (4.9GHz) |
| Memory | 32 GB |
| Storage | 1 TB |
| Input | 100-240V, 50/60Hz, 1.9A |
| Statusi | I ri |
| Garancia | 12 muaj |
Dell 15 DC1525O 15.6″ FHD Buisness Laptop, Intel i7 Gen13, 16GB DDR5, 512GB SSD NVMe, Iris Xe Graphics, New
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | 15 DC1525O |
| Ekrani | 15.6″ Full HD |
| CPU | Intel Core i7-1355U, 10 core (5.00 GHz) |
| RAM | 16GB DDR5 |
| Storage | 512GB SSD NVMe |
| GPU | Intel Iris Xe Graphics |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Dell Inspiron 27 7700 AlO 27″ Touchscreen, Intel i7 Gen11, 16GB RAM, 512GB SSD, 1TB HDD, NVIDIA GeForce MX330 2GB
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Inspiron 27 7700 |
| CPU | Intel Core i7-1165G7 (4 Core / 4.70 GHz) |
| RAM | 16GB DDR4 |
| Memory | 512GB SSD + 1TB HDD |
| GPU | NVIDIA GeForce MX330 / 2GB |
| Display | 27″ Full HD Touchscreen |
| Status | New in Box |
Dell Precision 3470 14″ FHD Touchscreen Workstation Laptop, Intel i7 Gen12, 32GB DDR5, 256GB SSD NVMe, NVIDIA T550/4GB, New
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Precision 3470 |
| CPU | Intel Core i7-1270P, 12 core (4.8GHz) |
| RAM | 32GB DDR5 |
| Storage | 256GB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA T550 4GB |
| Windows | Windows 11 Pro |
| Display | 14″ Full HD, Touchscreen |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Dell Precision 3640 Workstation, Intel i7 Gen10, 64GB RAM DDR4, 512GB SSD, NVIDIA Quadro P2200 5GB
Out of stock
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Precision 3640 |
| CPU | Intel Core i7-10700 (8 Core, deri në 4.8 GHz) |
| RAM | 64 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD |
| GPU | NVIDIA Quadro P2200 5GB |
| OS | Windows 10 Pro |
| Garancia | 12 muaj |
| Status | New |
Dell Vostro 15 3535 15.6″ FHD 120Hz, AMD Ryzen 5 7530U, 16GB RAM, 512GB SSD, AMD Radeon Graphics
Në Stok
| BRAND | DELL |
| MODEL | VOSTRO 15 3535 |
| CPU | AMD Ryzen 5 7530U 4.50 GHz |
| RAM | 16GB RAM DDR4 |
| ROM | 512GB SSD NVMe |
| GPU | AMD RADEON GRAPHICS |
| SCREEN | 15.6″ FULLHD 120Hz |
| STATUS | NEW |
Dell Vostro 3530 15.6″ FHD Business Laptop, Intel i7 Gen13, 16GB DDR4, 512GB SSD NVMe, Iris Xe Graphics, New
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | Vostro 3530 |
| Procesori | Intel Core i7-1355U, 10 Core (5.00 GHz) |
| RAM | 16GB DDR4 |
| Storage | 512GB SSD NVMe |
| GPU | Intel Iris Xe Graphics |
| Ekrani | 15.6″ Full HD |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Dell Vostro 3530 15.6″ FHD 120Hz Business Laptop, Intel i3 Gen13, 8GB RAM, 256GB SSD
Në Stok
| Brand | DELL |
|---|---|
| Model | Vostro 3530 |
| CPU | Intel Core i3-1305U (4.50GHz) |
| RAM | 8GB DDR4 |
| Storage | 256GB SSD NVMe |
| GPU | Intel UHD Graphics |
| Screen | 15.6″ Full HD 120Hz |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Gaming PC Prebuilt Intel i7 Gen14, 32 GB DDR5, 1TB SSD NVMe, NVIDIA RTX 5060 8GB, New
Në Stok
| Brand | Gaming PC |
| Model | Custom Build |
| CPU | Intel Core i7-14700KF, 20 Core (5.6GHz) |
| RAM | 32GB DDR5 |
| Storage | 1 TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 5060 8GB |
| WIN | 11 Pro |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Load more products
Loading...

