Po shfaqen krejt 4 përfundimet
New
Gaming PC AMD Ryzen 5, 32GB RAM DDR5, 1TB SSD NVMe, 8GB Nvidia RTX 5050
Në Stok
| Brand | Gaming PC |
| Model | Custom Build |
| CPU | AMD Ryzen 5 9600X 6 Cores (5,40GHz) |
| RAM | 32GB RAM DDR5 |
| Storage | 1TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA RTX 5050 8GB |
| WIN | 11 PRO |
| Status | New |
| Garancia | 12 Muaj |
HP 27-CR0307C AiO 27″ FHD Touchscreen Business, 16GB DDR5, 1TB SSD, AMD Ryzen 5, Win11, New
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | 27-CR0307C AiO |
| CPU | AMD Ryzen 5 7520U, 4 core (4.3GHz) |
| RAM | 16GB DDR5 |
| Storage | 1TB SSD NVMe |
| OS | WIN11 |
| Screen | 27″ Full HD Touchscreen |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
HP Victus 15-FB1000 15.6” FHD Gaming Laptop, AMD Ryzen 5, 16GB DDR5, 1TB SSD NVMe, NVIDIA GeForce RTX 2050/4GB, New
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | Victus 15-FB1000 |
| CPU | AMD Ryzen 5 7535HS, 6 core (4.55GHz) |
| RAM | 16 GB DDR5 |
| Storage | 1 TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 2050 4GB |
| Screen | 15.6″ Full HD, 144 Hz |
| Status | New |
| Garanci | 12 muaj |
Super Gaming PC Prebuilt, Ryzen 5 9600X, 16GB DDR5, 1TB NVMe, RTX 5050 8GB, Windows 11 Pro
Në Stok
| Brand | Super PC Gaming Prebuilt |
|---|---|
| Modeli | Super PC Gaming |
| CPU | Ryzen 5 9600X (6 core, 5.40 GHz) |
| RAM | 16 GB DDR5 |
| SSD | 1 TB NVMe SSD |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 5050 8GB |
| WIN | Windows 11 |
| Statusi | I ri |
| Garancia | 12 muaj |
