Po shfaqen krejt 2 përfundimet
Filtroji sipas
- Touchscreen (1)
- 27" (2)
Filtroji sipas
- INTEL UHD (1)
- Intel HD Share (1)
Filtroji sipas
- 512GB SSD (2)
Filtroji sipas
- 8GB (2)
New
Lenovo IdeaCentre 3 27” FHD Desktop, Ryzen 5 7530U, 8GB RAM DDR4, 512GB NVMe, AMD HD Graphics
Në Stok
| BRAND | LENOVO |
| MODEL | IDEACENTRE 3 |
| CPU | RYZEN 5 – 7530U |
| RAM | 8GB RAM DDR4 |
| STORAGE | 512 GB NVME |
| GPU | AMD HD GRAPHIC |
| SCREEN | 27 INCH FHD |
| STATUS | NEW |
| GARANCIA | 12 MUAJ |
Lenovo IdeaCentre 3 27IAP7 AiO 27” FHD Touch PC, Intel i5 Gen12, 8GB DDR4, 512GB SSD NVMe, UHD Graphics, Win11, New
Në Stok
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Model | IdeaCentre 3 27IAP7 AIO |
| CPU | Intel Core i5-12450H, 8 Core (4.40GHz) |
| RAM | 8GB DDR4 |
| Storage | 512GB SSD NVMe |
| GPU | Intel UHD Graphics |
| Screen | 27″ Full HD, Touchscreen |
| OS | Windows 11 |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |