| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Model | IdeaCentre 3 |
| Procesori | AMD Ryzen 5 7530U, 6 Core (4.50GHz) |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| Grafika | AMD Radeon Graphics |
| Ekrani | 27″ Full HD |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%
Sale_coupon_15
99 900 L Çmimi origjinal qe: 99 900 L.79 900 LÇmimi i tanishëm është: 79 900 L.
Terheqja e produktit duhet te behet brenda 24 oreve!
Falas
Produkti niset brenda dites nese porosia behet para ores 17:00
24-48 ore
L300
Produkti niset brenda dites nese porosia behet para ores 17:00
4-7 Ditë
L1,200
Mënyrat e pagesës:
Lenovo IdeaCentre 3 është një All-in-One modern dhe elegant i ndërtuar për përdorim të përditshëm, biznes dhe multitasking. I pajisur me AMD Ryzen 5 7530U me 6 Core / 12 Threads deri në 4.50GHz Turbo Boost, 8GB RAM DDR4 dhe 512GB SSD NVMe, ky sistem ofron performancë shumë të mirë dhe eksperiencë të shpejtë gjatë punës apo përdorimit multimedia.
Ekrani i madh 27″ Full HD ofron pamje të qartë dhe komode për punë zyre, mësime online, multimedia dhe përdorim profesional. Dizajni All-in-One kursen hapësirë dhe i jep ambientit një pamje moderne dhe të pastër.
Falë SSD-së NVMe, sistemi ndizet shpejt dhe garanton funksionim stabil gjatë përdorimit të përditshëm. Lenovo IdeaCentre 3 është zgjedhje ideale për përdorues që kërkojnë performancë, ekran të madh dhe dizajn elegant në një pajisje të vetme. Produkt New me 12 muaj garanci.
Në Stok
Në Stok
Në Stok
Në Stok
Në Stok
Në Stok
Nuk keni llogari ?
Krijo llogari
Shqyrtime
Clear filtersEnde pa shqyrtime.