Po shfaqet përfundimi i vetëm
New
HP EliteDesk 800 G2 Tower Business PC, Intel i5 Gen6, 8GB DDR4, 256GB SSD, Intel HD Graphics 530, New
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | EliteDesk 800 G2 Tower |
| Processor | Intel Core i5-6500, 4 Core (3.60 GHz) |
| RAM | 8GB DDR4 |
| Storage | 256GB SSD |
| Graphics | Intel HD Graphics 530 |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
