Po shfaqen 1–12 nga 549 përfundime gjithsej
Filtroji sipas
- 8 Core (1)
- AMD (17)
- CELERON (2)
- Core Ultra 5 (5)
- Core Ultra 7 (6)
- Core Ultra 9 (5)
- GX-420GI (1)
- Intel Core M 7 240H (1)
- Intel Core™ i3-N305 (4)
- Intel n150 (1)
- INTEL N5000 (1)
- Intel N95 (1)
- M3 CHIP (1)
- M4 (6)
- M4 MAX (2)
- M4 PRO (4)
- M5 Chip (11)
- M5 Pro (3)
- Pentium (2)
- QUALCOM (1)
- SNAPDRAGON (3)
- SNAPDRAGON X ELITE (2)
- SNAPDRAGON X PLUS (2)
- ULTRA 7 (5)
- ULTRA 9 (2)
- i3 (11)
- i5 (40)
- i7 (21)
- i9 (17)
- Ryzen 5 (13)
- Ryzen 7 (17)
- Ryzen 9 (12)
- M1 CHIP (2)
- M2 CHIP (1)
Filtroji sipas
- 11.6" (1)
- 13.3 (2)
- 13.8 (2)
- 14.2" (2)
- 15.1" (1)
- 15.6" (33)
- 16.2" (2)
- 17.3" (1)
- 18.5" (2)
- 21.5" (2)
- 23.8" (6)
- 24.5 (2)
- 25" (1)
- 31.5" (1)
- 43" (1)
- 46" (1)
- 49" (1)
- 75" (1)
- Touchscreen (32)
- x360 (2)
- 8" (1)
- 9" (1)
- 10" (6)
- 11" (11)
- 12" (1)
- 13" (11)
- 14" (18)
- 15" (4)
- 16" (16)
- 17" (1)
- 18" (1)
- 21" (1)
- 22" (8)
- 24" (21)
- 27" (29)
- 28" (1)
- 29" (1)
- 32" (8)
- 34" (4)
Filtroji sipas
- 10 CORE (8)
- 16GB (2)
- 20 CORE (5)
- 32 CORE (1)
- 32 GB (1)
- 40 CORE (1)
- 5 Core (1)
- AMD (12)
- INTEL ARC (3)
- INTEL HD (1)
- INTEL UHD (11)
- Iris Pro Graphics (1)
- IRIS XE (4)
- Nvidia (76)
- Qualcomm Adreno (2)
- RADEON (9)
- Intel HD Share (14)
- 2GB (2)
- 4GB (10)
- 6GB (13)
- 8GB (31)
- 12GB (9)
- 16 GB (16)
- 24 GB (1)
- 7 CORE GPU (2)
- 8 CORE GPU (1)
- 16 CORE GPU (1)
Filtroji sipas
- 1 TB (4)
- 1 TB MEMORY (1)
- 1 TB STORAGE (5)
- 128GB (13)
- 128GB UFS (1)
- 16 GB (1)
- 18 TB Memory (1)
- 2 TB (2)
- 2TB (13)
- 4 TB (1)
- 4 TB SSD (1)
- 500GB (1)
- 500GB SSD (1)
- 512TB SSD (1)
- 64GB SSD (1)
- 128GB SSD (13)
- 256GB SSD (37)
- 512GB SSD (58)
- 1TB SSD (78)
- 2 TB SSD (4)
- 1TB HDD (2)
- 32GB (1)
- 64GB MEMORY (3)
- 128 GB MEMORY (1)
- 256 GB MEMORY (4)
- 512GB MEMORY (10)
Filtroji sipas
Filtroji sipas
- Used (1)
New
Acer B247Y 24″ FHD IPS Monitor Profesional, 60Hz, 4ms, HDMI/DP/VGA
Në Stok
| BRAND | ACER |
| MODEL | B247Y |
| DISPLAY | 24″ IPS |
| RESOLUTION | 1920 x 1080 FULL HD |
| REFRESH RATE | 60 Hz (4 ms) |
| INTERFACE | HDMI & DP & VGA |
| STATUS | NEW |
Acer Chromebase CA24V2 24″ FHD IPS Touchscreen AiO PC, Intel i7 Gen8, 16GB DDR4, 128GB SSD
Në Stok
| Brand | Acer |
|---|---|
| Modeli | ChromeBase CA24V2 AiO |
| Ekrani | 24″ Full HD IPS Touchscreen |
| CPU | Intel Core I7‑8550U (4 Core, 4.0 GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| SSD | 128 GB SSD |
| Status | I përdorur |
| Garancia | 6 muaj |
Acer ConceptD CP3271K 27″ 4K UHD Gaming Monitor, 1 ms, NVIDIA G‑SYNC
Në Stok
| Brand | Acer |
|---|---|
| Model | ConceptD CP3271K |
| Display | 27″ 4K UHD IPS |
| Refresh Rate | 144Hz |
| Response Time | 1 ms |
| Features | G-SYNC Compatible |
| Status | Produkt Vitrine |
| Garancia | 6 muaj |
Acer Nitro 5 15.6″ FHD Gaming Laptop, Intel i7 Gen11, 32GB DDR4, 512GB SSD NVMe, NVIDIA RTX 3060/6GB, New
Në Stok
| Brand | Acer |
|---|---|
| Model | Nitro 5 |
| CPU | Intel Core i7-11800H, 8 Core (4.60GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB |
| Display | 15.6″ Full HD, 144Hz |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Acer Nitro 60 N60-641-UB22 Gaming PC, Intel i7 Gen14, 32GB DDR5, 2TB SSD NVMe, NVIDIA RTX 5070Ti/16GB, New
Në Stok
| Brand | Acer |
|---|---|
| Model | Nitro 60 N60-641-UB22 |
| Procesor | Intel Core i7-14700F, 20 Core (5.4GHz) |
| RAM | 32 GB DDR5 |
| Storage | 2 TB SSD NVMe |
| Grafikë | NVIDIA GeForce RTX 5070Ti 16GB |
| OS | Windows 11 |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Acer Nitro V15 15.6″ FHD Gaming Laptop, Intel i5 Gen13, 16GB DDR5, 512GB SSD NVMe, NVIDIA RTX 5050/8GB, Win11 OEM, New
Në Stok
| Brand | Acer |
|---|---|
| Modeli | Nitro V15 |
| Procesori | Intel Core i5-13420H, 8 core (4.60 GHz) |
| RAM | 16 GB DDR5 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| Ekrani | 15.6″ Full HD, 165 Hz |
| Grafika | NVIDIA GeForce RTX 5050, 8 GB |
| Sistemi Operativ | Windows 11 OEM |
| Gjendja | New |
| Garancia | 12 muaj |
Acer Nitro V16 ANV16-42-R3309 16″ FHD Gaming Laptop, AMD Ryzen 5, 16GB DDR5, 512GB SSD NVMe, NVIDIA RTX 5050/8GB, Win11 OEM, New
Në Stok
| Brand | Acer |
|---|---|
| Modeli | Nitro V16 ANV16-42-R3309 |
| Procesori | AMD Ryzen 5 240, 6 Core (5,0GHz) |
| RAM | 16 GB DDR5 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| Ekrani | 16″ Full HD, 180 Hz IPS |
| Grafika | NVIDIA GeForce RTX 5050, 8 GB |
| Sistemi Operativ | Windows 11 OEM |
| Gjendja | New |
| Garancia | 12 muaj |
ACER Predator Helios Neo 14.5” 2K Gaming Laptop, Intel Ultra 7, 16GB DDR5, 1TB SSD NVMe, NVIDIA RTX 4070/8GB, New
Vlerësuar me 4.33 nga 5
Në Stok
| Brand | ACER |
| Model | Predator Helios Neo |
| CPU | Intel Core Ultra 7 155H, 16 Cores (4.80GHz) |
| RAM | 16GB RAM DDR5 |
| Storage | 1TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 4070/8GB |
| Screen | 14.5″ 2K Resolution |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Acer TravelMate Spin B118 11.6″ FHD Touch x360 2n1 Business Laptop, Pentium N5000, 8GB DDR4, 256GB SSD NVMe, UHD Graphics 605, New
Në Stok
| Brand | Acer |
|---|---|
| Model | TravelMate Spin B118 |
| CPU | Intel Pentium Silver N5000, 4 Core (2.70GHz) |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD NVMe |
| GPU | Intel UHD Graphics 605 |
| Display | 11.6″ Full HD Touchscreen, x360 |
| Tipi | 2n1 Convertible |
| OS | Windows 10/11 |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Alienware AW2725Q 27″ 4K QD-OLED Gaming Monitor, 240Hz, 99% DCI-P3, G-SYNC/FreeSync Premium Pro, New
Në Stok
| Brand | Alienware |
|---|---|
| Model | AW2725Q |
| Display | 27″ QD-OLED |
| Resolution | 4K UHD (3840×2160) |
| Refresh Rate | 240Hz |
| Response Time | 0.03ms |
| Connectivity | HDMI, DisplayPort, USB |
| HDR | HDR support |
| Panel Type | QD-OLED |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
All-in-One Portable RGB Fill Light F-615, Live Streaming Product Shooting Light
Në Stok
| Brand | Generic / F-615 |
|---|---|
| Model | F-615 |
| Type | Portable RGB Fill Light |
| RGB Modes | 17 Modes |
| Color Temperature | 5 Levels |
| Functions | Live streaming, product shooting, advertising shooting |
| Power | Rechargeable / USB powered |
| Design | Compact, portable |
| Compatibility | Cameras, smartphones, video setups |
Amazfit Active 2 Premium 1.32” AMOLED Smartwatch, Sapphire Glass, 160+ Sport Modes, 10D Battery, New
Në Stok
| Brand | Amazfit |
|---|---|
| Model | Active 2 Premium |
| Display | 1.32″ AMOLED |
| Material | Sapphire Glass + Steel Bezel |
| Water Resistance | 5 ATM |
| Sensors | Heart Rate, SpO₂, Sleep |
| Sport Modes | 160+ |
| GPS | Built-in GPS |
| Battery | Up to 10 Days |
| Status | New |
Load more products
Loading...

