Po shfaqen 1–12 nga 20 përfundime gjithsej
Used
Apple iMac 2017 27″ Retina 5K, Intel i7 Gen7, 32GB RAM, 256GB SSD, AMD Radeon Pro 575 4GB
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Modeli | iMac 27″ Retina 5K (2017) |
| CPU | Intel Core i7‑7700, 4 core, Turbo 4.2 GHz |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD |
| GPU | AMD Radeon Pro 575, 4 GB |
| Ekrani | 27″ Retina 5K |
| Statusi | I Përdorur |
| Garancia | 6 muaj |
Apple MacBook Pro Mid 2018 15.4” Retina, Intel i9 Gen9, 32GB DDR4, 256GB SSD, AMD Radeon Pro 560X 4GB
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Modeli | MacBook Pro Mid 2018 |
| Procesori | Intel Core i9-8950H
6 Core (4.80GHz) |
| GPU | AMD Radeon Pro 560X/4 GB |
| Memoria | 32GB DDR4 |
| Storage | 256GB SSD |
| Ekrani | 15.4” Retina |
| Gjëndja | I përdorur |
| Garancia | 6 muaj |
Dell 5820 Workstation, Xeon W-2135, 32GB RAM DDR5, 256GB SSD NVMe, 5GB NVIDIA Quadro P2200
Out of stock
| BRAND | DELL |
| MODEL | 5820 WORKSTATION |
| CPU | Xeon W-2135 (4.50GHz) |
| RAM | 32 GB RAM DDR5 |
| ROM | 256 GB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA QUADRO P2200 / 5 GB |
| STATUS | PRE-OWNED |
Dell OptiPlex 5050 SFF Business Desktop, Core i7, 32GB DDR4, 256GB SSD
Në Stok
| Brand | DELL |
|---|---|
| Model | OPTIPLEX 5050 SFF |
| CPU | Intel Core i7-6700 (4 Core / 4,00 GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD |
| GPU | Intel HD Graphics |
| OS | Windows 10/11 Pro |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell OptiPlex 7090 UFF Desktop Profesional, Core i5 Gen11, 32 GB RAM, 256 GB SSD, Windows 11 Pro
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | OptiPlex 7090 UFF |
| CPU | Intel Core i5-1145G7 (4,40 GHz) |
| RAM | 32 GB |
| Storage | 256 GB SSD |
| Win | Windows 11 Pro |
| Statusi | I përdorur |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Precision 3630 TWR Workstation, Intel Core i7-8700 6-Core 4.60GHz, 32GB RAM, 256GB SSD NVMe, NVIDIA Quadro P620 2GB
Out of stock
| Brand | Dell |
| Model | Precision 3630 TWR |
| CPU | Intel Core i7-8700, 6 Core, 4.60GHz |
| RAM | 32GB DDR4 |
| Storage | 256GB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA Quadro P620 2GB |
| OS | Windows 10/11 |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Precision 3640 Workstation, Intel Xeon W-1250, 32GB RAM DDR4, 256GB SSD NVMe, NVIDIA Quadro P1000 4GB, Windows 10/11
Out of stock
| BRAND | DELL |
| MODEL | PRECISION 3640 |
| CPU | INTEL XEON W-1250 (6 Core 4.70GHz) |
| RAM | 32GB RAM DDr4 |
| STORAGE | 256GB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA QUADRO P1000 4GB |
| OS | WIN 10/11 |
| STATUS | USED |
| GARANCIA | 6 MUAJ |
Dell Precision 5820 Tower Workstation PC, Xeon W-2125, 32GB DDR4, 256GB SSD, NVIDIA Quadro P4000 8GB
Out of stock
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Precision 5820 Tower |
| CPU | Intel Xeon W-2125, 4 Core (4.50GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD |
| GPU | NVIDIA Quadro P4000 8GB |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Precision T3610 Workstation, Xeon E5 V2, 32GB RAM, 256GB SSD, 3GB NVIDIA Quadro K4000
Out of stock
| BRAND | DELL |
| MODEL | PRECISION T3610 |
| CPU | INTEL XEON E5-1650 V2 (6 CORE 3.90GHz) |
| RAM | 32GB |
| STORAGE | 256 GB SSD |
| GPU | 3 GB NVIDIA QUADRO K4000 |
| STATUS | USED |
| GARANCIA | 6 MUAJ |
Dell Precision T5610 Workstation Tower, Xeon E5-2650 V2, 32GB RAM, 256GB SSD, NVIDIA Quadro K4000
Out of stock
| Brand | Dell |
| Model | Precision T5610 |
| CPU | Xeon E5-2650 V2 (8 Core 3,4GHz) |
| RAM | 32 GB RAM |
| Storage | 256 GB SSD |
| GPU | 3 GB NVIDIA Quadro K4000 |
| Status | Used |
| Garancia | 6 Muaj |
Dell Precision Tower 5810 PC, Xeon E5-1650 v4, 32GB DDR4, 256GB SSD, Quadro M4000/8GB
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Precision Tower 5810 |
| Procesor | Intel Xeon E5-1650 v4, 6 Core (4.00GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD |
| Grafikë | NVIDIA Quadro M4000 8GB |
| Përdorimi | Workstation / Rendering / CAD / Design |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Precision Tower 5810 Workstation, Intel Xeon E5-1620 v3 3.6GHz, 32GB RAM, 256GB SSD, NVIDIA Quadro P4000 8GB
Out of stock
| Brand | Dell |
| Model | Precision Tower 5810 |
| CPU | Intel Xeon E5-1620 v3 (3.60 GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD |
| GPU | NVIDIA Quadro P4000 8 GB |
| Status | Used |
| Garancia | 6 Muaj |
Load more products
Loading...

