| Brand | HP |
|---|---|
| Model | EliteBook 840 G5 |
| CPU | Intel Core i5-8350U, 4 Core (3.60GHz) |
| RAM | 16GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD NVMe |
| GPU | Intel UHD Graphics 620 |
| Screen | 14.1″ Full HD |
| Status | Used (Grada B) |
| Garancia | 6 muaj |
Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%
Sale_coupon_15
28 900 L Çmimi origjinal qe: 28 900 L.14 900 LÇmimi i tanishëm është: 14 900 L.
Terheqja e produktit duhet te behet brenda 24 oreve!
Falas
Produkti niset brenda dites nese porosia behet para ores 17:00
24-48 ore
L300
Produkti niset brenda dites nese porosia behet para ores 17:00
4-7 Ditë
L1,200
Mënyrat e pagesës:
HP EliteBook 840 G5 është një laptop biznesi premium i ndërtuar për performancë të qëndrueshme, mobilitet dhe përdorim profesional të përditshëm. I pajisur me procesorin Intel Core i5-8350U me 4 Core / 8 Threads deri në 3.60GHz Turbo Boost, ky model ofron performancë shumë të mirë për punë zyre, multitasking, mësime online dhe aplikacione biznesi.
Konfigurimi me 16GB RAM DDR4 dhe 256GB SSD garanton shpejtësi të lartë në ndezje, hapje programesh dhe punë të përditshme pa ngadalësime. Ekrani 14.1″ Full HD ofron pamje të qartë dhe komode për punë apo multimedia, ndërsa dizajni elegant dhe profesional e bën ideal për përdorim në zyrë apo lëvizje.
Laptopi vjen në gjendje Used (Grada B) dhe është një zgjedhje shumë e mirë për përdorues që kërkojnë cilësi, performancë dhe besueshmëri me kosto ekonomike. Produkti ofrohet me 6 muaj garanci.
Në Stok
Në Stok
Në Stok
Në Stok
Out of stock
Në Stok
Nuk keni llogari ?
Krijo llogari
Shqyrtime
Clear filtersEnde pa shqyrtime.