Po shfaqen krejt 6 përfundimet
Dell
Dell Precision 5820 Professional Workstation, Intel Xeon W-2155 4.5GHz, 64GB RAM DDR4, 512GB SSD, NVIDIA Quadro M4000 8GB
Out of stock
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | 5820 Workstation |
| CPU | Xeon W-2155 (4.50 GHz) |
| RAM | 64 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD |
| GPU | NVIDIA Quadro M4000 / 8 GB |
| Status | Pre-Owned |
Dell Precision 5820 Tower Workstation PC, Xeon W-2125, 32GB DDR4, 256GB SSD, NVIDIA Quadro P4000 8GB
Out of stock
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Precision 5820 Tower |
| CPU | Intel Xeon W-2125, 4 Core (4.50GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD |
| GPU | NVIDIA Quadro P4000 8GB |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Precision 5820 Tower Workstation, Xeon W-2125, 64GB RAM DDR4, 1TB SSD NVMe, NVIDIA GeForce RTX 2080/8GB
Në Stok
| Brand | Dell |
| Model | Precision 5820 |
| CPU | Xeon W-2125 (10 Core 4.50GHz) |
| RAM | 64 GB DDR4 |
| Memory | 1TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 2080/8GB |
| Status | Produkt vitrine |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Precision T7810 Professional Workstation, 2x Xeon E5-2667 V3, 64GB DDR4, 256GB SSD + 1TB HDD, NVIDIA Quadro M4200/ 8GB
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Precision T7810 |
| CPU | 2x Intel Xeon E5-2667 v3, 8 Cores (3.60GHz) |
| RAM | 64 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD + 1 TB HDD |
| GPU | NVIDIA Quadro M4000 8GB |
| Windows | Windows 11 Pro |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Precision T7810 Workstation, 2x Xeon E5 V3, 64GB RAM, 512GB SSD + 1TB HDD, NVIDIA Quadro M4000/8GB, Windows 11 Pro
Në Stok
| Brand | Dell |
| Model | Precision T7810 |
| CPU | X2 Intel Xeon E5-2667 V3, 16 Core (3.60GHz) |
| RAM | 64 GB |
| Storage | 512 GB SSD + 1 TB HDD |
| GPU | NVIDIA Quadro M4000 8GB |
| WIN | Windows 11 Pro |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Precision Tower 5810 Workstation, Intel Xeon E5-1620 v3 3.6GHz, 32GB RAM, 256GB SSD, NVIDIA Quadro P4000 8GB
Out of stock
| Brand | Dell |
| Model | Precision Tower 5810 |
| CPU | Intel Xeon E5-1620 v3 (3.60 GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD |
| GPU | NVIDIA Quadro P4000 8 GB |
| Status | Used |
| Garancia | 6 Muaj |
