Po shfaqen 1–12 nga 24 përfundime gjithsej
Filtroji sipas
- Core Ultra 7 (1)
- i3 (1)
- i5 (11)
- i7 (11)
Filtroji sipas
- Touchscreen (3)
- 14" (24)
Filtroji sipas
- INTEL UHD (5)
- IRIS XE (2)
- Nvidia (1)
- Intel HD Share (4)
- 4GB (1)
Filtroji sipas
- 128GB SSD (3)
- 256GB SSD (11)
- 512GB SSD (8)
- 1TB SSD (1)
- 256 GB MEMORY (1)
Filtroji sipas
- New (2)
- Produkt Vitrine (1)
- Used (21)
Dell
Dell 14 Plus DB14250 14″ 2.8K OLED Buisness Laptop, Intel Ultra 7, 32 GB DDR5, 1 TB SSD NVMe, Intel Arc Graphics, New
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | 14 Plus DB14250 |
| CPU | Intel Core Ultra 7 258V, 8 core (4.80GHz) |
| RAM | 32 GB DDR5 |
| Storage | 1 TB SSD NVMe |
| GPU | Intel Arc Graphics |
| Display | 14″ 2.8K, OLED |
| Windows | Windows 11 |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Dell Latitude 3420 14.1″ FHD Laptop, Intel i3 Gen11, 16GB RAM DDR4, 512GB SSD NVMe, Intel UHD Graphics
Në Stok
| Brand | Dell |
| Model | Latitude 3420 |
| Procesor | Intel Core i3-1115G4, 2 Core, Turbo Boost deri në 4.10 GHz |
| RAM | 16 GB DDR4 (3200MHz) |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| Kartë Grafike | Intel UHD Graphics |
| Ekran | 14.1″ Full HD |
| Garancia | 6 Muaj |
| Status | Used |
DELL Latitude 5400 14.1″ FHD Business Laptop, Intel i7 Gen8, 16GB RAM DDR4, 128GB SSD
Në Stok
| Brand | DELL |
| Model | Latitude 5400 |
| CPU | Intel Core i7-8665U 4 Core (4.80GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 128 GB SSD |
| Screen | 14.1 Inch Full HD |
| Status | Used |
| GARANCIA | 6 MUAJ |
Dell Latitude 5400 14.1″ FHD Business Laptop, Intel i7 Gen8, 16GB RAM, 512GB SSD NVMe
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Latitude 5400 |
| CPU | Intel Core i7-8650U 4 Core (4.20 GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| Screen | 14.1″ Full HD (1920 × 1080) |
| GPU | Intel UHD Graphics 620 |
| Status | Used |
| Garancia | 6 Muaj |
Dell Latitude 5400 14” FHD Business Laptop, Intel i7 Gen8, 16GB DDR4, 256GB SSD NVMe
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Latitude 5400 |
| Procesori | Intel Core i7-8665U, 4 Core (4.80GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD NVMe |
| Grafika | Intel UHD Graphics 620 |
| Ekrani | 14” Full HD |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Latitude 5400 14” FHD Business Laptop, Intel i7 Gen8, 8GB DDR4, 128GB SSD, UHD Graphics
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Latitude 5400 |
| Procesor | Intel Core i7 Gen8, 4 Core (4.60GHz) |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| Storage | 128 GB SSD |
| Grafikë | Intel UHD Graphics |
| Ekran | 14” Full HD |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Latitude 5401 14.1″ FHD Workstation Laptop, Intel i7 Gen9, 16GB DDR4, 512GB SSD NVMe
Out of stock
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Latitude 5401 |
| CPU | Core i7-9850H, 6-Core (4.60 GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| Screen | 14.1 inch Full HD |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Latitude 5410 14″ FHD Business Laptop, Intel i5 Gen10, 16GB RAM DDR4, 256GB SSD NVMe
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | Latitude 5410 |
| Ekrani | 14 Inch Full HD |
| CPU | Intel Core i5‑10210U (4 Core, 4.20 GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| SSD | 256 GB NVMe |
| GPU | Intel UHD 620 (integrated) |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Latitude 5410 14” FHD Business Laptop, Intel i5 Gen10, 16GB RAM DDR4, 256GB SSD NVMe
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | Latitude 5410 |
| Ekrani | 14 Inch Full HD |
| CPU | Intel Core I5‑10310U (4 Core, 4.40 GHz) |
| RAM | 16GB DDR4 |
| SSD | 256GB NVMe |
| Status | Used |
| Garancia | 6 Muaj |
Dell Latitude 5420 14″ FHD Business Laptop, Intel i5 Gen11, 16GB DDR4, 256GB SSD NVMe, Iris Xe Graphics
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Latitude 5420 |
| CPU | Intel Core i5-1145G7, 4 Core (4.40GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD NVMe |
| GPU | Intel Iris Xe Graphics |
| Screen | 14″ Full HD |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Latitude 5420 14″ FHD Business Laptop, Intel i7 Gen11, 32GB RAM, 512GB SSD
Në Stok
| Brand | Dell |
| Model | Latitude 5420 |
| CPU | Core i7-1185G7 (4,80 GHz) |
| RAM | 32 GB RAM |
| Storage | 512 GB SSD |
| Screen | 14 Inch FHD |
| Status | Used |
| Garancia | 6 Muaj |
Dell Latitude 5421 14″ FHD Touchscreen Business Laptop, Intel i5 Gen11, 16GB DDR4, 256GB SSD NVMe, Produkt Vitrine
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Latitude 5421 |
| CPU | Intel Core i5-11500H, 6 Core (4.6GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD NVMe |
| Screen | 14″ Full HD, Touchscreen |
| Windows | Windows 11 |
| Status | Produkt Vitrine |
| Garancia | 6 muaj |
Load more products
Loading...
