Po shfaqen 1–12 nga 16 përfundime gjithsej
Filtroji sipas
- Core Ultra 7 (1)
- Core Ultra 9 (1)
- i5 (2)
- i7 (5)
- Xeon (6)
Filtroji sipas
- 14.1" (1)
- 15.6" (4)
- Touchscreen (3)
- 14" (1)
- 17" (1)
Filtroji sipas
- New (3)
- Produkt Vitrine (1)
- Used (12)
Dell
Dell Alienware Aurora DACT1250 Gaming Desktop, Ultra 7 265KF, 32GB DDR5, 1TB NVMe SSD, RTX 5070/12GB, Win11, New
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | Alienware Aurora DACT1250-7254BLK |
| CPU | Intel Core Ultra 7 265KF, 20 Core (5.50GHz) |
| RAM | 32GB DDR5 |
| Storage | 1TB NVMe SSD |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 5070 12GB |
| OS | Windows 11 |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Dell Latitude 5411 14.1″ FHD Buisness Laptop, Intel i7 Gen10, 16GB DDR4, 512GB SSD NVMe, NVIDIA MX250/2GB
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Latitude 5411 |
| CPU | Intel Core i7-10850H, 6 Core (5.10GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA MX250 2GB |
| Screen | 14.1″ Full HD |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Precision 3470 14″ FHD Touchscreen Workstation Laptop, Intel i7 Gen12, 32GB DDR5, 256GB SSD NVMe, NVIDIA T550/4GB, New
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Precision 3470 |
| CPU | Intel Core i7-1270P, 12 core (4.8GHz) |
| RAM | 32GB DDR5 |
| Storage | 256GB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA T550 4GB |
| Windows | Windows 11 Pro |
| Display | 14″ Full HD, Touchscreen |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Dell Precision 3541 15.6″ FHD Workstation Laptop, Intel i5 Gen9, 16GB RAM DDR4, 512GB SSD NVMe
Në Stok
| Brand | Dell |
| Model | Precision 3541 |
| Procesor | Intel Core i5-9300H, 4 Core, Turbo Boost deri në 4.10 GHz |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| Ekran | 15.6″ Full HD (standard Dell Precision) |
| Kartë Grafike | Intel UHD Graphics (integrated) |
| Garancia | 6 Muaj |
| Status | Used |
Dell Precision 3571 15.6″ FHD Touch Mobile Workstation Laptop, Intel i7 Gen12, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, RTX A1000/4GB
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Precision 3571 |
| CPU | Intel Core i7-12800H, 14 Core (4.80GHz) |
| RAM | 32GB DDR5 |
| Storage | 1TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA RTX A1000 4GB |
| Screen | 15.6″ Full HD Touchscreen |
| OS | Windows 11 Pro |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Precision 3650 Tower Workstation, Intel i7 Gen11, 32GB DDR4, 512GB SSD + 500GB HDD, NVIDIA Quadro M4000/8GB
Në Stok
| Brand | Dell |
| Model | Precision 3650 Tower |
| CPU | Intel Core i7-11700 (8-Core, 4.9GHz) |
| RAM | 32GB DDR4 |
| Storage | 512GB SSD + 500GB HDD |
| GPU | NVIDIA Quadro M4000 8GB |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Precision 5550 15″ Mobile Workstation, Intel i7 Gen10, 64GB RAM DDR4, 1TB SSD NVMe, 4GB NVIDIA Quadro T1000
Në Stok
| Brand | Dell |
| Model | Precision 5550 |
| CPU | Intel Core i7-10750H (5.00GHz) |
| RAM | 64GB RAM DDR4 |
| Storage | 1 TB SSD NVMe |
| GPU | 4GB NVIDIA Quadro T1000 |
| Ekrani | 15.6 Inch Full HD+ |
| Status | Used |
| Garancia | 6 Muaj |
Dell Precision 5760 17.3″ 4K Touchscreen Workstation Laptop, Intel i9 Gen11, 32GB DDR4, 512GB SSD NVMe, NVIDIA RTX A3000/6GB
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Precision 5760 |
| CPU | Intel Core i9-11950H, 8 Core (5.00GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA RTX A3000/6 GB |
| Screen | 17.3″ 4K Touchscreen |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Precision 5820 Tower Workstation, Xeon W-2125, 64GB RAM DDR4, 1TB SSD NVMe, NVIDIA GeForce RTX 2080/8GB
Në Stok
| Brand | Dell |
| Model | Precision 5820 |
| CPU | Xeon W-2125 (10 Core 4.50GHz) |
| RAM | 64 GB DDR4 |
| Memory | 1TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 2080/8GB |
| Status | Produkt vitrine |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Precision 7560 15.6″ FHD Workstation Laptop, Intel i5 Gen11, 64GB DDR4, 512GB SSD M.2, Quadro T1200/4GB
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Precision 7560 |
| CPU | Intel Core i5-11500H, 6 Core (4.60GHz) |
| RAM | 64GB DDR4 |
| Storage | 512GB SSD M.2 |
| GPU | NVIDIA Quadro T1200/4GB |
| Display | 15.6″ Full HD |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Precision 7910 Tower Workstation PC, Dual Xeon E5-2699, 64GB DDR4, 512GB SSD, Quadro P5000/16GB
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | Precision 7910 Tower |
| Procesori | Intel Xeon E5-2699 v4 x2, 44 Core (3.60GHz) |
| RAM | 64 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD |
| Grafika | NVIDIA Quadro P5000/16 GB |
| Sistemi Operativ | Windows 10 / 11 Pro |
| Lidhjet | USB, LAN, Audio, DisplayPort, DVI |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Precision T5610 Workstation, Xeon E5-2620 V2 6-Core 3.00GHz, 64GB RAM, 256GB SSD, NVIDIA Quadro 4000 2GB
Në Stok
| Dell | Precision T5610 |
|---|---|
| CPU | Xeon E5-2620 V2, 6 Core, 3.00 GHz |
| RAM | 64 GB DDR3 |
| Storage | 256 GB SSD |
| GPU | 2 GB NVIDIA Quadro 4000 |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Load more products
Loading...
