Po shfaqen 1–12 nga 49 përfundime gjithsej
Dell
Dell Latitude 3420 14.1″ FHD Laptop, Intel i3 Gen11, 16GB RAM DDR4, 512GB SSD NVMe, Intel UHD Graphics
Në Stok
| Brand | Dell |
| Model | Latitude 3420 |
| Procesor | Intel Core i3-1115G4, 2 Core, Turbo Boost deri në 4.10 GHz |
| RAM | 16 GB DDR4 (3200MHz) |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| Kartë Grafike | Intel UHD Graphics |
| Ekran | 14.1″ Full HD |
| Garancia | 6 Muaj |
| Status | Used |
Dell Latitude 3510 15.6″ FHD Business Laptop, Intel i5 Gen10, 16GB RAM, 128GB SSD
Në Stok
| Brand | Dell |
| Model | Latitude 3510 |
| CPU | Intel Core i5-10210U (4.20GHz) |
| RAM | 16 GB RAM |
| Storage | 128 GB SSD |
| Screen | 15.6 Inch Full HD |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Latitude 5300 13,3″ FHD Laptop Business, Intel i5 Gen 8, 16 GB RAM DDR4, 256 GB SSD NVMe
Në Stok
| BRAND | DELL |
| MODEL | LATITUDE 5300 |
| CPU | CORE i5-8365U (4,10GHz) |
| RAM | 16 GB RAM DDR4 |
| STORAGE | 256 GB SSD NVMe |
| SCREEN | 13,3 INCH FULL HD |
| STATUS | USED |
| GARANCIA | 6 MUAJ |
Dell Latitude 5310 13.3″ FHD Business Laptop, Intel i5 Gen10, 16GB DDR4, 256GB SSD
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | Latitude 5310 |
| Procesori | Intel Core i5-10310U, 4 Core (4.40GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| SSD | 256 GB SSD |
| Ekrani | 13,3″ Full HD |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Latitude 5320 13.3″ FHD Business Laptop, Intel i5 Gen11, 16GB RAM, 256GB SSD
Në Stok
| BRAND | DELL |
| MODEL | LATITUDE 5320 |
| CPU | CORE i5-1145G7 |
| RAM | 16 GB DDR4 RAM |
| STORAGE | 256 GB SSD M.2 |
| SCREEN | 13,3 INCH FULL HD |
| STATUS | USED |
| GARANCIA | 6 MUAJ |
DELL Latitude 5400 14.1″ FHD Business Laptop, Intel i7 Gen8, 16GB RAM DDR4, 128GB SSD
Në Stok
| Brand | DELL |
| Model | Latitude 5400 |
| CPU | Intel Core i7-8665U 4 Core (4.80GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 128 GB SSD |
| Screen | 14.1 Inch Full HD |
| Status | Used |
| GARANCIA | 6 MUAJ |
Dell Latitude 5400 14.1″ FHD Business Laptop, Intel i7 Gen8, 16GB RAM, 512GB SSD NVMe
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Latitude 5400 |
| CPU | Intel Core i7-8650U 4 Core (4.20 GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| Screen | 14.1″ Full HD (1920 × 1080) |
| GPU | Intel UHD Graphics 620 |
| Status | Used |
| Garancia | 6 Muaj |
Dell Latitude 5400 14” FHD Business Laptop, Intel i7 Gen8, 16GB DDR4, 256GB SSD NVMe
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Latitude 5400 |
| Procesori | Intel Core i7-8665U, 4 Core (4.80GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD NVMe |
| Grafika | Intel UHD Graphics 620 |
| Ekrani | 14” Full HD |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Latitude 5401 14.1″ FHD Workstation Laptop, Intel i7 Gen9, 16GB DDR4, 512GB SSD NVMe
Out of stock
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Latitude 5401 |
| CPU | Core i7-9850H, 6-Core (4.60 GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| Screen | 14.1 inch Full HD |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Latitude 5410 14″ FHD Business Laptop, Intel i5 Gen10, 16GB RAM DDR4, 256GB SSD NVMe
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | Latitude 5410 |
| Ekrani | 14 Inch Full HD |
| CPU | Intel Core i5‑10210U (4 Core, 4.20 GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| SSD | 256 GB NVMe |
| GPU | Intel UHD 620 (integrated) |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Latitude 5410 14” FHD Business Laptop, Intel i5 Gen10, 16GB RAM DDR4, 256GB SSD NVMe
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | Latitude 5410 |
| Ekrani | 14 Inch Full HD |
| CPU | Intel Core I5‑10310U (4 Core, 4.40 GHz) |
| RAM | 16GB DDR4 |
| SSD | 256GB NVMe |
| Status | Used |
| Garancia | 6 Muaj |
Dell Latitude 5411 14.1″ FHD Buisness Laptop, Intel i7 Gen10, 16GB DDR4, 512GB SSD NVMe, NVIDIA MX250/2GB
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Latitude 5411 |
| CPU | Intel Core i7-10850H, 6 Core (5.10GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA MX250 2GB |
| Screen | 14.1″ Full HD |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Load more products
Loading...
