| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Latitude 5510 |
| Procesori | Intel Core i5-10310U, 4 Core (4.40GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD NVMe |
| Grafika | Intel UHD Graphics |
| Ekrani | 15.6″ Full HD |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%
Sale_coupon_15
33 900 L Çmimi origjinal qe: 33 900 L.24 900 LÇmimi i tanishëm është: 24 900 L.
Terheqja e produktit duhet te behet brenda 24 oreve!
Falas
Produkti niset brenda dites nese porosia behet para ores 17:00
24-48 ore
L300
Produkti niset brenda dites nese porosia behet para ores 17:00
4-7 Ditë
L1,200
Mënyrat e pagesës:
Dell Latitude 5510 është laptop biznesi i ndërtuar për performancë të qëndrueshme dhe përdorim profesional çdo ditë. Pajiset me procesorin Intel Core i5-10310U, 16GB RAM DDR4 dhe 256GB SSD NVMe, duke ofruar shpejtësi shumë të mirë në multitasking, programim dhe aplikacione zyre.
Ekrani 15.6″ Full HD ofron pamje të qarta dhe komoditet gjatë përdorimit të zgjatur, ndërsa kombinimi i performancës dhe portabilitetit e bën shumë praktik për punë, studime dhe përdorim të përditshëm profesional.
Seria Dell Latitude njihet për ndërtim cilësor, tastierë komode dhe stabilitet të lartë në punë intensive. Një zgjedhje ideale për biznes, Microsoft Office, punë online dhe përdorues që kërkojnë laptop të besueshëm dhe të shpejtë.
Në Stok
Në Stok
Në Stok
Në Stok
Në Stok
Në Stok
Nuk keni llogari ?
Krijo llogari
Shqyrtime
Clear filtersEnde pa shqyrtime.