Po shfaqen 1–12 nga 13 përfundime gjithsej
Filtroji sipas
- Core Ultra 7 (2)
- i5 (2)
- i7 (5)
- Xeon (3)
Filtroji sipas
- 15.6" (2)
- Touchscreen (3)
- 14" (3)
- 17" (2)
Dell
Dell 14 Plus DB14250 14″ 2.8K OLED Buisness Laptop, Intel Ultra 7, 32 GB DDR5, 1 TB SSD NVMe, Intel Arc Graphics, New
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | 14 Plus DB14250 |
| CPU | Intel Core Ultra 7 258V, 8 core (4.80GHz) |
| RAM | 32 GB DDR5 |
| Storage | 1 TB SSD NVMe |
| GPU | Intel Arc Graphics |
| Display | 14″ 2.8K, OLED |
| Windows | Windows 11 |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Dell Alienware Aurora DACT1250 Gaming Desktop, Ultra 7 265KF, 32GB DDR5, 1TB NVMe SSD, RTX 5070/12GB, Win11, New
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | Alienware Aurora DACT1250-7254BLK |
| CPU | Intel Core Ultra 7 265KF, 20 Core (5.50GHz) |
| RAM | 32GB DDR5 |
| Storage | 1TB NVMe SSD |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 5070 12GB |
| OS | Windows 11 |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Dell Latitude 5420 14″ FHD Business Laptop, Intel i7 Gen11, 32GB RAM, 512GB SSD
Në Stok
| Brand | Dell |
| Model | Latitude 5420 |
| CPU | Core i7-1185G7 (4,80 GHz) |
| RAM | 32 GB RAM |
| Storage | 512 GB SSD |
| Screen | 14 Inch FHD |
| Status | Used |
| Garancia | 6 Muaj |
Dell OptiPlex 5050 SFF Business Desktop, Core i7, 32GB DDR4, 256GB SSD
Në Stok
| Brand | DELL |
|---|---|
| Model | OPTIPLEX 5050 SFF |
| CPU | Intel Core i7-6700 (4 Core / 4,00 GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD |
| GPU | Intel HD Graphics |
| OS | Windows 10/11 Pro |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell OptiPlex 7090 UFF Desktop Profesional, Core i5 Gen11, 32 GB RAM, 256 GB SSD, Windows 11 Pro
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | OptiPlex 7090 UFF |
| CPU | Intel Core i5-1145G7 (4,40 GHz) |
| RAM | 32 GB |
| Storage | 256 GB SSD |
| Win | Windows 11 Pro |
| Statusi | I përdorur |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Precision 3470 14″ FHD Touchscreen Workstation Laptop, Intel i7 Gen12, 32GB DDR5, 256GB SSD NVMe, NVIDIA T550/4GB, New
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Precision 3470 |
| CPU | Intel Core i7-1270P, 12 core (4.8GHz) |
| RAM | 32GB DDR5 |
| Storage | 256GB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA T550 4GB |
| Windows | Windows 11 Pro |
| Display | 14″ Full HD, Touchscreen |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Dell Precision 3571 15.6″ FHD Touch Mobile Workstation Laptop, Intel i7 Gen12, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, RTX A1000/4GB
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Precision 3571 |
| CPU | Intel Core i7-12800H, 14 Core (4.80GHz) |
| RAM | 32GB DDR5 |
| Storage | 1TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA RTX A1000 4GB |
| Screen | 15.6″ Full HD Touchscreen |
| OS | Windows 11 Pro |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Precision 3640, Intel Xeon W-1250 6-Core, 32GB RAM DDR4, 512GB SSD NVMe, NVIDIA Quadro P1000 4GB, Windows 11 Pro
Në Stok
| BRAND | DELL |
| MODEL | PRECISION 3640 |
| CPU | INTEL XEON W-1250 (6 Core 4.70GHz) |
| RAM | 32GB RAM DDr4 |
| STORAGE | 512GB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA QUADRO P1000 4GB |
| OS | WIN 11 PRO (Lincesed) |
| STATUS | NEW |
| GARANCIA | 12 MUAJ |
Dell Precision 3650 Tower Workstation, Intel i7 Gen11, 32GB DDR4, 512GB SSD + 500GB HDD, NVIDIA Quadro M4000/8GB
Në Stok
| Brand | Dell |
| Model | Precision 3650 Tower |
| CPU | Intel Core i7-11700 (8-Core, 4.9GHz) |
| RAM | 32GB DDR4 |
| Storage | 512GB SSD + 500GB HDD |
| GPU | NVIDIA Quadro M4000 8GB |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Precision 5760 17.3″ 4K Touchscreen Workstation Laptop, Intel i9 Gen11, 32GB DDR4, 512GB SSD NVMe, NVIDIA RTX A3000/6GB
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Precision 5760 |
| CPU | Intel Core i9-11950H, 8 Core (5.00GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA RTX A3000/6 GB |
| Screen | 17.3″ 4K Touchscreen |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Precision 7560, 15.6″ FHD Workstation Laptop, Intel i5 Gen11, 32GB DDR4, 512GB SSD NVMe, NVIDIA Quadro T1200/4GB
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | Dell Precision 7560 |
| Ekrani | 15.6″ FHD, IPS |
| CPU | Intel Core i5‑11500H, 6 Core (4.60GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| SSD | 512 GB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA Quadro T1200 4GB |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Precision 7710 17.3″ FHD Workstation Laptop, Xeon E3-1505 v5, 16/32GB DDR4, 512GB SSD NVMe, Quadro M3000M
Në Stok
39 900 L – 49 900 LInterval çmimesh: 39 900 L deri më 49 900 L| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Precision 7710 |
| CPU | Intel Xeon E3-1505M v5, 4 Core (3.70GHz) |
| RAM | 16GB / 32GB DDR4 |
| Storage | 512GB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA Quadro M3000M 4GB |
| Display | 17.3″ Full HD |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Load more products
Loading...
