Po shfaqen 13–24 nga 111 përfundime gjithsej
Filtroji sipas
- AMD (1)
- Core Ultra 5 (1)
- Core Ultra 7 (2)
- Core Ultra 9 (1)
- i3 (4)
- i5 (40)
- i7 (22)
- Ryzen 5 (1)
- Ryzen 7 (1)
- Xeon (9)
Filtroji sipas
Filtroji sipas
Filtroji sipas
Filtroji sipas
- New (35)
- Produkt Vitrine (2)
- Used (75)
Dell
Dell ECT1250 Tower Desktop PC, Intel i5 Gen14, 8GB DDR5, 512GB SSD NVMe, Intel UHD 770, New
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | PC Tower ECT1250 |
| Procesori | Intel Core i5-14400, 10 Core (4.70GHz) |
| RAM | 8 GB DDR5 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| Grafika | Intel UHD 770 Graphics |
| Aksesorë | Keyboard + Mouse |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Dell ECT1250 Tower Desktop, Intel Ultra 5-225, 16GB DDR5, 512GB SSD NVMe, Intel UHD, WIN11, New
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | ECT1250 Tower |
| CPU | Intel Core Ultra 5 225, 10 Core (4.90GHz) |
| RAM | 16GB DDR5 |
| Storage | 512GB SSD NVMe |
| GPU | Intel UHD Graphics |
| WIN | Windows 11 |
| Accessories | Keyboard + Mouse |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Dell G2410T Widescreen 24″ FHD Monitor Profesional, 60Hz, VGA/DVI-D
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | G2410T Widescreen |
| Display | 24″ Full HD (1920×1080) |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Response Time | 5 ms |
| Inputs | VGA / DVI-D |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell GJKNX Battery, 68Wh, 7.6V, për Dell Latitude 5480/5580/5490/5590/5280/5290, Precision 3520/3530, New
Në Stok
3 500 L| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | GJKNX |
| Kapaciteti | 68Wh |
| Voltazhi | 7.6V |
| Kapaciteti mAh | 8500mAh |
| Tipi | Li-Ion |
| Qelizat | 4 Cell |
| Kompatibiliteti | Latitude 5480/5580/5490/5590/5280/5290, Precision 3520/3530 |
| Status | New |
Dell H5H20 Battery, 56W, 11.4V, për Dell XPS/Precision/Inspiron, New
Në Stok
3 500 L| Brand | Dell |
| Model | H5H20 |
| Type | Bateri për laptop |
| Capacity | 56Wh |
| Voltage | 11.4V |
| Cell Type | Li‑ion, 3-cell |
| Compatibility | Dell XPS 15 9550/9560/9570/9590, Precision 5510/5520/5530/5540, Inspiron 7501/7590/7591 |
| Power Supply | Bateri e rikarikueshme Lithium‑Ion |
| Status | New |
Dell Inspiron 15 3520 15.6″ FHD Business Laptop, Intel i5 Gen12, 8GB DDR4, 512GB SSD, Intel UHD Graphics, New
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Inspiron 15 3520 |
| CPU | Intel Core i5-1235U, 10 Core (4.40GHz) |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD |
| GPU | Intel UHD Graphics |
| Screen | 15.6″ Full HD |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Dell Inspiron 15 3535 15.6″ FHD Business Laptop, AMD Ryzen 5, 16GB DDR4, 512GB SSD NVMe, Radeon HD Graphics, New
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Inspiron 15 3535 |
| CPU | AMD Ryzen 5 7530U, 6 Core (4.50GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| GPU | AMD Radeon Graphics |
| Display | 15.6″ Full HD |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Dell Inspiron 27 7700 AlO 27″ Touchscreen, Intel i7 Gen11, 16GB RAM, 512GB SSD, 1TB HDD, NVIDIA GeForce MX330 2GB
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Inspiron 27 7700 |
| CPU | Intel Core i7-1165G7 (4 Core / 4.70 GHz) |
| RAM | 16GB DDR4 |
| Memory | 512GB SSD + 1TB HDD |
| GPU | NVIDIA GeForce MX330 / 2GB |
| Display | 27″ Full HD Touchscreen |
| Status | New in Box |
Dell Latitude 3420 14.1″ FHD Laptop, Intel i3 Gen11, 16GB RAM DDR4, 512GB SSD NVMe, Intel UHD Graphics
Në Stok
| Brand | Dell |
| Model | Latitude 3420 |
| Procesor | Intel Core i3-1115G4, 2 Core, Turbo Boost deri në 4.10 GHz |
| RAM | 16 GB DDR4 (3200MHz) |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| Kartë Grafike | Intel UHD Graphics |
| Ekran | 14.1″ Full HD |
| Garancia | 6 Muaj |
| Status | Used |
Dell Latitude 3510 15.6″ FHD Business Laptop, Intel i5 Gen10, 16GB RAM, 128GB SSD
Në Stok
| Brand | Dell |
| Model | Latitude 3510 |
| CPU | Intel Core i5-10210U (4.20GHz) |
| RAM | 16 GB RAM |
| Storage | 128 GB SSD |
| Screen | 15.6 Inch Full HD |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Latitude 5289 14.1” HD Touch 2n1 Laptop, Intel i5 Gen7, 8GB DDR4, 256GB SSD
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Latitude 5289 2-in-1 |
| Procesori | Intel Core i5-7300U, 2 Core (3.50GHz) |
| RAM | 8GB DDR4 |
| Storage | 256GB SSD |
| Grafika | Intel HD Graphics 620 |
| Ekrani | 14.1″ HD Touchscreen |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Latitude 5290 12.3” FHD Touch 2n1 Laptop, Intel i5 Gen8, 8GB DDR4, 256GB SSD
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Latitude 5290 2n1 |
| Procesori | Intel Core i5-8350U, 4 Core (3.60GHz) |
| RAM | 8GB DDR4 |
| Storage | 256GB SSD |
| Grafika | Intel HD Graphics |
| Ekrani | 12.3″ Full HD Touchscreen |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Load more products
Loading...
