Po shfaqen 37–48 nga 111 përfundime gjithsej
Filtroji sipas
- AMD (1)
- Core Ultra 5 (1)
- Core Ultra 7 (2)
- Core Ultra 9 (1)
- i3 (4)
- i5 (40)
- i7 (22)
- Ryzen 5 (1)
- Ryzen 7 (1)
- Xeon (9)
Filtroji sipas
Filtroji sipas
Filtroji sipas
Filtroji sipas
- New (35)
- Produkt Vitrine (2)
- Used (75)
Dell
Dell Latitude 5420 14″ FHD Business Laptop, Intel i7 Gen11, 32GB RAM, 512GB SSD
Në Stok
| Brand | Dell |
| Model | Latitude 5420 |
| CPU | Core i7-1185G7 (4,80 GHz) |
| RAM | 32 GB RAM |
| Storage | 512 GB SSD |
| Screen | 14 Inch FHD |
| Status | Used |
| Garancia | 6 Muaj |
Dell Latitude 5421 14″ FHD Touchscreen Business Laptop, Intel i5 Gen11, 16GB DDR4, 256GB SSD NVMe, Produkt Vitrine
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Latitude 5421 |
| CPU | Intel Core i5-11500H, 6 Core (4.6GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD NVMe |
| Screen | 14″ Full HD, Touchscreen |
| Windows | Windows 11 |
| Status | Produkt Vitrine |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Latitude 5430 14″ FHD Touchscreen Business Laptop, Intel i5 Gen12, 16GB DDR4, 256GB SSD NVMe, Iris Xe Graphics
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Latitude 5430 |
| CPU | Intel Core i5-1245U, 10 Core (4.40GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD NVMe |
| GPU | Iris Xe Graphics |
| Screen | 14″ Full HD, Touchscreen |
| OS | Windows 11 |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Latitude 5510 15.6″ FHD Business Laptop, Intel i5 Gen10, 16GB DDR4, 256GB SSD NVMe
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Latitude 5510 |
| Procesori | Intel Core i5-10310U, 4 Core (4.40GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD NVMe |
| Grafika | Intel UHD Graphics |
| Ekrani | 15.6″ Full HD |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Latitude 5520 15.6″ FHD Workstation Laptop, Intel i5 Gen11, 16GB DDR4, 256GB SSD NVMe, Iris Xe Graphics
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | Latitude 5520 |
| CPU | Intel Core i5-1145G7, 4 Core (4.40GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| SSD | 256 GB SSD NVMe |
| GPU | Intel Iris Xe Graphics |
| Ekrani | 15.6″ Full HD |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Latitude 5520 15.6″ FHD Workstation Laptop, Intel i5 Gen11, 16GB DDR4, 512GB SSD NVMe, Iris Xe Graphics
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | Latitude 5520 |
| CPU | Intel Core i5-1145G7, 4 Core (4.40GHz) |
| RAM | 16GB DDR4 |
| SSD | 512GB SSD NVMe |
| GPU | Intel Iris Xe Graphics |
| Ekrani | 15.6″ Full HD |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Latitude 5521 15.6″ FHD Business Laptop, Intel i5 Gen11, 16GB DDR4, 512GB SSD NVMe
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | Latitude 5521 |
| CPU | Intel Core i5-11500H, 6 Core (4.20 GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| GPU | Intel HD Graphics |
| Ekrani | 15.6″ Full HD |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Latitude 5530 15.6″ FHD Business Laptop, Intel i5 Gen12, 16GB DDR4, 256GB SSD NVMe
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | Latitude 5530 |
| Procesori | Intel Core i5-1245U, 10 Core (4.40GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| SSD | 256 GB SSD NVMe |
| Ekrani | 15.6″ Full HD |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Latitude 5540 15.6″ FHD Workstation Laptop, Intel i5 Gen13, 16GB DDR4, 512GB SSD NVMe, Iris Xe Graphics
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | Latitude 5540 |
| CPU | Intel Core i5-1345U, 10-core (4.70 GHz) |
| RAM | 16GB RAM DDR4 |
| SSD | 512GB SSD NVMe |
| GPU | Intel Iris Xe Graphics |
| Ekrani | 15.6″ Full HD |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Latitude 7280 12.5″ FHD Business Laptop, Intel i5 Gen6, 16GB DDR4, 512GB SSD NVMe
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Latitude 7280 |
| Procesori | Intel Core i5-6200U, 2 Core (2.80GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| Ekrani | 12.5″ Full HD |
| Grafika | Intel HD Graphics 520 |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Latitude 7280, 12.5″ FHD Business Laptop, Intel i7 Gen6, 16GB DDR4, 256GB SSD NVMe
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Latitude 7280 |
| CPU | Intel Core i7-6600U (3,40GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD NVMe |
| Display | 12.5″ Full HD |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Latitude 7300 13.3″ FHD Touchscreen Business Laptop, Intel i5 Gen8, 16GB RAM, 256GB SSD
Në Stok
| BRAND | DELL |
| MODEL | LATITUDE 7300 |
| CPU | CORE i5-8365U |
| RAM | 16 GB RAM DDR4 |
| STORAGE | 256 GB SSD |
| SCREEN | 13.3 INCH TOUCHSCREEN |
| STATUS | USED |
| GARANCIA | 6 MUAJ |
Load more products
Loading...
