Po shfaqen 49–60 nga 143 përfundime gjithsej
Filtroji sipas
- AMD (1)
- Core Ultra 5 (2)
- Core Ultra 7 (2)
- Core Ultra 9 (1)
- Intel Core M 7 240H (1)
- i3 (4)
- i5 (45)
- i7 (32)
- Ryzen 5 (1)
- Ryzen 7 (1)
- Ryzen 9 (1)
- Xeon (23)
Filtroji sipas
Filtroji sipas
Filtroji sipas
Filtroji sipas
- New (39)
- Produkt Vitrine (2)
- Used (103)
Dell
Dell Latitude 5520 15.6″ FHD Workstation Laptop, Intel i5 Gen11, 16GB DDR4, 512GB SSD NVMe, Iris Xe Graphics
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | Latitude 5520 |
| CPU | Intel Core i5-1145G7, 4 Core (4.40GHz) |
| RAM | 16GB DDR4 |
| SSD | 512GB SSD NVMe |
| GPU | Intel Iris Xe Graphics |
| Ekrani | 15.6″ Full HD |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Latitude 5521 15.6″ FHD Business Laptop, Intel i5 Gen11, 16GB DDR4, 512GB SSD NVMe
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | Latitude 5521 |
| CPU | Intel Core i5-11500H, 6 Core (4.20 GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| GPU | Intel HD Graphics |
| Ekrani | 15.6″ Full HD |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Latitude 5530 15.6″ FHD Business Laptop, Intel i5 Gen12, 16GB DDR4, 256GB SSD NVMe
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | Latitude 5530 |
| Procesori | Intel Core i5-1245U, 10 Core (4.40GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| SSD | 256 GB SSD NVMe |
| Ekrani | 15.6″ Full HD |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Latitude 5540 15.6″ FHD Workstation Laptop, Intel i5 Gen13, 16GB DDR4, 512GB SSD NVMe, Iris Xe Graphics
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | Latitude 5540 |
| CPU | Intel Core i5-1345U, 10-core (4.70 GHz) |
| RAM | 16GB RAM DDR4 |
| SSD | 512GB SSD NVMe |
| GPU | Intel Iris Xe Graphics |
| Ekrani | 15.6″ Full HD |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Latitude 7280 12.5″ FHD Business Laptop, Intel i5 Gen6, 16GB DDR4, 512GB SSD NVMe
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Latitude 7280 |
| Procesori | Intel Core i5-6200U, 2 Core (2.80GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| Ekrani | 12.5″ Full HD |
| Grafika | Intel HD Graphics 520 |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Latitude 7280, 12.5″ FHD Business Laptop, Intel i7 Gen6, 16GB DDR4, 256GB SSD NVMe
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Latitude 7280 |
| CPU | Intel Core i7-6600U (3,40GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD NVMe |
| Display | 12.5″ Full HD |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Latitude 7300 13.3″ FHD Touchscreen Business Laptop, Intel i5 Gen8, 16GB RAM, 256GB SSD
Në Stok
| BRAND | DELL |
| MODEL | LATITUDE 7300 |
| CPU | CORE i5-8365U |
| RAM | 16 GB RAM DDR4 |
| STORAGE | 256 GB SSD |
| SCREEN | 13.3 INCH TOUCHSCREEN |
| STATUS | USED |
| GARANCIA | 6 MUAJ |
Dell Latitude 7310 13.3″ FHD Touch Laptop, Intel i5 Gen10, 16GB RAM, 512GB SSD NVMe
Në Stok
| Specifika | Detaje |
|---|---|
| Brand | Dell |
| Model | Latitude 7310 |
| CPU | Intel Core i5-10310U |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| Screen | 13.3″ Full HD Touchscreen |
| Status | Used |
| Garancia | 6 Muaj |
Dell Latitude 7320 13.3″ FHD Business Laptop, Intel i7 Gen11, 16GB DDR4, 512GB SSD NVMe
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Latitude 7320 |
| Procesori | Intel Core i7-1185G7, 4 Core (4.80GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| Grafika | Intel Iris Xe Graphics |
| Ekrani | 13.3″ Full HD |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Latitude 7320 13.3″ FHD Touch 2n1 Detachable Laptop, Intel i5 Gen11, 16GB DDR4, 256GB SSD NVMe, Iris Xe Graphics
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Latitude 7320 Detachable |
| CPU | Intel Core i5-1140G7, 4-core (4.50GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD NVMe |
| Screen | 13.3″ Touchscreen |
| GPU | Iris Xe Graphics |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Latitude 7390 x360 13.3″ FHD Touchscreen Laptop, Intel i5 Gen8, 16GB DDR4, 256GB SSD, UHD Graphics 620
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Latitude 7390 x360 |
| Procesor | Intel Core i5-8350U, 4 Core (3.60GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD |
| Ekran | 13.3″ Full HD Touch x360 |
| Grafika | Intel UHD Graphics 620 |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Latitude 7400 14.1″ FHD Business Laptop, Intel i5 Gen8, 16GB DDR4, 256GB SSD, UHD Graphics 620
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Latitude 7400 |
| CPU | Intel Core i5-8365U, 4 Core (4.10GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD |
| GPU | UHD Graphics 620 |
| Screen | 14.1″ Full HD |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Load more products
Loading...
