Po shfaqen 49–60 nga 111 përfundime gjithsej
Filtroji sipas
- AMD (1)
- Core Ultra 5 (1)
- Core Ultra 7 (2)
- Core Ultra 9 (1)
- i3 (4)
- i5 (40)
- i7 (22)
- Ryzen 5 (1)
- Ryzen 7 (1)
- Xeon (9)
Filtroji sipas
Filtroji sipas
Filtroji sipas
Filtroji sipas
- New (35)
- Produkt Vitrine (2)
- Used (75)
Dell
Dell Latitude 7310 13.3″ FHD Touch Laptop, Intel i5 Gen10, 16GB RAM, 512GB SSD NVMe
Në Stok
| Specifika | Detaje |
|---|---|
| Brand | Dell |
| Model | Latitude 7310 |
| CPU | Intel Core i5-10310U |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| Screen | 13.3″ Full HD Touchscreen |
| Status | Used |
| Garancia | 6 Muaj |
Dell Latitude 7320 13.3″ FHD Business Laptop, Intel i7 Gen11, 16GB DDR4, 512GB SSD NVMe
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Latitude 7320 |
| Procesori | Intel Core i7-1185G7, 4 Core (4.80GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| Grafika | Intel Iris Xe Graphics |
| Ekrani | 13.3″ Full HD |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Latitude 7320 13.3″ FHD Touch 2n1 Detachable Laptop, Intel i5 Gen11, 16GB DDR4, 256GB SSD NVMe, Iris Xe Graphics
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Latitude 7320 Detachable |
| CPU | Intel Core i5-1140G7, 4-core (4.50GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD NVMe |
| Screen | 13.3″ Touchscreen |
| GPU | Iris Xe Graphics |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Latitude 7390 x360 13.3″ FHD Touchscreen Laptop, Intel i5 Gen8, 16GB DDR4, 256GB SSD, UHD Graphics 620
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Latitude 7390 x360 |
| Procesor | Intel Core i5-8350U, 4 Core (3.60GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD |
| Ekran | 13.3″ Full HD Touch x360 |
| Grafika | Intel UHD Graphics 620 |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Latitude 7400 14.1″ FHD Business Laptop, Intel i5 Gen8, 16GB DDR4, 256GB SSD, UHD Graphics 620
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Latitude 7400 |
| CPU | Intel Core i5-8365U, 4 Core (4.10GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD |
| GPU | UHD Graphics 620 |
| Screen | 14.1″ Full HD |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Latitude 7400 14.1″ FHD Business Laptop, Intel i7 Gen8, 16GB DDR4, 512GB SSD NVMe, UHD Graphics 620
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Latitude 7400 |
| CPU | Intel Core i7-8665U, 4 Core (4.80GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| GPU | Intel UHD Graphics 620 |
| Screen | 14″ Full HD |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Latitude 7400 14″ FHD Business Laptop, Intel i7 Gen8, 8GB DDR4, 256GB SSD NVMe, UHD Graphics 620
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Latitude 7400 |
| CPU | Intel Core i7-8665U, 4 Core (4.80GHz) |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD NVMe |
| GPU | Intel UHD Graphics 620 |
| Screen | 14″ Full HD |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Latitude 7420 14.1″ FHD Business Laptop, Intel i7 Gen11, 16GB DDR4, 512GB SSD NVMe
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Latitude 7420 |
| CPU | Intel Core i7-1185G7, 4 Core (4.80GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| GPU | Iris Xe Graphics |
| Screen | 14.1″ Full HD |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
DELL LATITUDE 7480 14.1″ FHD Touch Screen, Intel i5 Gen7, 16GB DDR4, 128GB SSD, Intel Graphics
Në Stok
| BRAND | DELL |
| MODEL | LATITUDE 7480 |
| CPU | i5-7300U |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| MEMORY | 128 GB SSD |
| GRAPHIC CARD | INTEL GRAPHICS |
| DISPLAY | 14.1 ” FULL HD TOUCH SCREEN |
| STATUS | USED |
Dell Latitude 7490 14″ Business Laptop, Intel i5 Gen8, 16GB DDR4, 256GB SSD NVMe, UHD Graphics 620
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Latitude 7490 |
| CPU | Intel Core i5-8350U, 4 Core (3.60GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD NVMe |
| GPU | Intel UHD Graphics 620 |
| Screen | 14″ Full HD |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Latitude E5470 14.1″ FHD Business Laptop, Intel i5, 8GB RAM, 256GB SSD
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Latitude E5470 |
| CPU | Intel Core i5-6200U |
| RAM | 8 GB RAM |
| Storage | 256 GB SSD |
| Screen | 14.1 Inch Full HD |
| Status | Used |
| Garancia | 6 Muaj |
Dell Latitude E7240 12.5″ FHD Business Laptop, Intel i5 Gen6, 16GB RAM, 512GB SSD
Në Stok
| Specifika | Detaje |
|---|---|
| Brand | Dell |
| Model | Latitude E7240 |
| CPU | Intel Core i5-6600U (4.10 GHz Turbo Boost) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD |
| Screen | 12.5″ Full HD |
| Status | Used |
| Garancia | 6 Muaj |
Load more products
Loading...
