Po shfaqen 61–72 nga 111 përfundime gjithsej
Filtroji sipas
- AMD (1)
- Core Ultra 5 (1)
- Core Ultra 7 (2)
- Core Ultra 9 (1)
- i3 (4)
- i5 (40)
- i7 (22)
- Ryzen 5 (1)
- Ryzen 7 (1)
- Xeon (9)
Filtroji sipas
Filtroji sipas
Filtroji sipas
Filtroji sipas
- New (35)
- Produkt Vitrine (2)
- Used (75)
Dell
Dell OptiPlex 3040, Intel i5 6th Gen, 8GB RAM, 128GB SSD, Intel HD Graphics
Në Stok
| BRAND | DELL |
| MODEL | OPLTIPLEX 3040 |
| CPU | INTEL CORE i5-6500 |
| RAM | 8 GB |
| STORAGE | 128 GB SSD |
| GPU | INTEL HD GRAPHICS |
| STATUS | USED |
| GARANCIA | 6 MUAJ |
Dell OptiPlex 5050 SFF Business Desktop, Core i7, 32GB DDR4, 256GB SSD
Në Stok
| Brand | DELL |
|---|---|
| Model | OPTIPLEX 5050 SFF |
| CPU | Intel Core i7-6700 (4 Core / 4,00 GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD |
| GPU | Intel HD Graphics |
| OS | Windows 10/11 Pro |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell OptiPlex 7050 SFF PC, Intel i5 Gen6, 8GB DDR4, 256GB SSD NVMe, Intel UHD Graphics 530
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | OptiPlex 7050 SFF |
| CPU | Intel Core i5-6600, 4 Core (3.90 GHz) |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| Memory | 256 GB SSD NVMe |
| GPU | Intel UHD Graphics 530 |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell OptiPlex 7090 UFF Desktop Profesional, Core i5 Gen11, 32 GB RAM, 256 GB SSD, Windows 11 Pro
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | OptiPlex 7090 UFF |
| CPU | Intel Core i5-1145G7 (4,40 GHz) |
| RAM | 32 GB |
| Storage | 256 GB SSD |
| Win | Windows 11 Pro |
| Statusi | I përdorur |
| Garancia | 6 muaj |
Dell OptiPlex 7440 Business AIO 23.8” FHD, Intel i5 Gen6, 16GB DDR4, 256GB SSD, Intel HD Graphics 530
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | OptiPlex 7440 AIO |
| CPU | Intel Core i5-6500 (3.60 GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD |
| GPU | Intel HD Graphics 530 |
| Screen | 23.8″ Full HD |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell OptiPlex 7450 Business AiO 24″ FHD, Intel i5 Gen7, 16GB DDR4, 512GB SSD
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | OptiPlex 7450 AiO |
| Procesor | Intel i5-7600, 4 core (4.10GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD |
| Ekran | 24″ Full HD |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 Muaj |
Dell OptiPlex 9020 AIO 24″ FHD Touchscreen, Intel i5 Gen4, 16GB RAM, 128GB SSD, Intel HD Graphics
Në Stok
| BRAND | DELL |
| MODEL | OPTIPLEX 9020 AIO |
| SCREEN | 24″ FULL HD TOUCHSCREEN |
| CPU | CORE i5-4590S (4 CORE 3.70 GHz) |
| RAM | 16 GB |
| MEMORY | 128 SSD |
| GPU | INTEL HD GRAPHICS |
| STATUS | USED |
Dell P2211HT 22″ FHD Monitor Profesional, 60Hz, 5ms, VGA/DVI/USB
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | P2211HT |
| Display | 22″ Full HD |
| Refresh Rate | 60Hz |
| Response Time | 5ms |
| Inputs | VGA, DVI, USB |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell P2213F 22” WSXGA+ Monitor, 60Hz, VGA/DVI/DP
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | P2213F |
| Display | 22 inch |
| Rezolucioni | HD + (1680 × 1050) |
| Paneli | TN |
| Refresh | 60Hz |
| Lidhjet | VGA / DVI / DisplayPort |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell P2319H 23″ FHD Monitor Profesional, 60Hz, 5ms, HDMI/VGA/USB A+B
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | P2312H |
| Madhësia e Ekranit | 23″ |
| Rezolucioni | Full HD (1920×1080) |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Interface | VGA/DVI |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell P2410 24″ FHD IPS Monitor, 60Hz, 5 ms, DVI/VGA
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | P2410 |
| Ekrani | 24″ IPS |
| Rezolucioni | Full HD (1920 × 1080) |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Response Time | 5 ms |
| Lidhjet | DVI/ VGA |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell P2417H 24″ FHD Monitor Profesional, 60Hz, 6ms, HDMI/DP/VGA
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | P2417H Monitor |
| Display | 24 inch |
| Resolution | Full HD (1920×1080) |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Response Time | 6 ms |
| Inputs | HDMI / DisplayPort / VGA |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Load more products
Loading...
