Po shfaqen 61–72 nga 140 përfundime gjithsej
Filtroji sipas
- AMD (1)
- Core Ultra 5 (2)
- Core Ultra 7 (2)
- Core Ultra 9 (1)
- Intel Core M 7 240H (1)
- i3 (4)
- i5 (45)
- i7 (32)
- Ryzen 5 (1)
- Ryzen 7 (1)
- Ryzen 9 (1)
- Xeon (23)
Filtroji sipas
Filtroji sipas
Filtroji sipas
Filtroji sipas
- New (39)
- Produkt Vitrine (2)
- Used (103)
Dell
Dell Latitude 7430 14.1″ FHD Business Laptop, Intel i7 Gen12, 16GB RAM DDR4, 512GB SSD NVMe
Out of stock
| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | Latitude 7430 |
| Procesori | Intel Core i7-1265U (12th Gen, 4.80 GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| SSD | 512 GB SSD NVMe |
| Ekrani | 14.1″ Full HD (1920 × 1080) |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
DELL LATITUDE 7480 14.1″ FHD Touch Screen, Intel i5 Gen7, 16GB DDR4, 128GB SSD, Intel Graphics
Në Stok
| BRAND | DELL |
| MODEL | LATITUDE 7480 |
| CPU | i5-7300U |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| MEMORY | 128 GB SSD |
| GRAPHIC CARD | INTEL GRAPHICS |
| DISPLAY | 14.1 ” FULL HD TOUCH SCREEN |
| STATUS | USED |
Dell Latitude 7490 14″ Business Laptop, Intel i5 Gen8, 16GB DDR4, 256GB SSD NVMe, UHD Graphics 620
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Latitude 7490 |
| CPU | Intel Core i5-8350U, 4 Core (3.60GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD NVMe |
| GPU | Intel UHD Graphics 620 |
| Screen | 14″ Full HD |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Latitude 7720 17.3″ FHD Workstation Laptop, Xeon E3 V6, 64GB RAM, 512GB SSD, NVIDIA Quadro P5000 16GB
Out of stock
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Latitude 7720 |
| CPU | Xeon E3-1535M V6 4 Core (Turbo Boost 4,20 GHz) |
| RAM | 64 GB RAM |
| Storage | 512 GB SSD |
| GPU | NVIDIA Quadro P5000 / 16 GB |
| Screen | 17,3″ Full HD |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Latitude E5470 14.1″ FHD Business Laptop, Intel i5, 8GB RAM, 256GB SSD
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Latitude E5470 |
| CPU | Intel Core i5-6200U |
| RAM | 8 GB RAM |
| Storage | 256 GB SSD |
| Screen | 14.1 Inch Full HD |
| Status | Used |
| Garancia | 6 Muaj |
Dell Latitude E7240 12.5″ FHD Business Laptop, Intel i5 Gen6, 16GB RAM, 512GB SSD
Në Stok
| Specifika | Detaje |
|---|---|
| Brand | Dell |
| Model | Latitude E7240 |
| CPU | Intel Core i5-6600U (4.10 GHz Turbo Boost) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD |
| Screen | 12.5″ Full HD |
| Status | Used |
| Garancia | 6 Muaj |
Dell OptiPlex 3040, Intel i5 6th Gen, 8GB RAM, 128GB SSD, Intel HD Graphics
Në Stok
| BRAND | DELL |
| MODEL | OPLTIPLEX 3040 |
| CPU | INTEL CORE i5-6500 |
| RAM | 8 GB |
| STORAGE | 128 GB SSD |
| GPU | INTEL HD GRAPHICS |
| STATUS | USED |
| GARANCIA | 6 MUAJ |
Dell OptiPlex 5050 SFF Business Desktop, Core i5, 16GB DDR4, 256GB SSD M.2, Intel HD Graphics, Windows 10/11 Pro
Out of stock
| Brand | DELL |
|---|---|
| Model | OPTIPLEX 5050 SFF |
| CPU | Intel Core i5-6500 (4 Core / 3.6 GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD M.2 |
| GPU | Intel HD Graphics |
| OS | Windows 10/11 Pro |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell OptiPlex 5050 SFF Business Desktop, Core i7, 32GB DDR4, 256GB SSD
Në Stok
| Brand | DELL |
|---|---|
| Model | OPTIPLEX 5050 SFF |
| CPU | Intel Core i7-6700 (4 Core / 4,00 GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD |
| GPU | Intel HD Graphics |
| OS | Windows 10/11 Pro |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell OptiPlex 5050 SFF Business Desktop, Intel i5 Gen6, 8GB DDR4, 256GB SSD, Intel HD Graphics
Out of stock
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | OptiPlex 5050 SFF |
| CPU | Intel Core i5-6500 (4 Core / 3.6 GHz) |
| RAM | 8GB RAM DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD |
| GPU | Intel HD Graphics |
| OS | Windows 10/11 Pro |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell OptiPlex 7050 SFF PC, Intel i5 Gen6, 8GB DDR4, 256GB SSD NVMe, Intel UHD Graphics 530
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | OptiPlex 7050 SFF |
| CPU | Intel Core i5-6600, 4 Core (3.90 GHz) |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| Memory | 256 GB SSD NVMe |
| GPU | Intel UHD Graphics 530 |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell OptiPlex 7050, Intel i5 7th Gen, 16GB RAM DDR4, 512GB SSD, Intel HD Graphics
Out of stock
| BRAND | DELL |
| MODEL | OPTIPLEX 7050 |
| CPU | INTEL CORE i5-7500 |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| MEMORY | 512 GB SSD |
| GPU | INTEL HD GRAPHICS |
| GARANCIA | 6 MUAJ |
| STATUS | USED |
Load more products
Loading...
