Po shfaqen 73–84 nga 111 përfundime gjithsej
Filtroji sipas
- AMD (1)
- Core Ultra 5 (1)
- Core Ultra 7 (2)
- Core Ultra 9 (1)
- i3 (4)
- i5 (40)
- i7 (22)
- Ryzen 5 (1)
- Ryzen 7 (1)
- Xeon (9)
Filtroji sipas
Filtroji sipas
Filtroji sipas
Filtroji sipas
- New (35)
- Produkt Vitrine (2)
- Used (75)
Dell
Dell P2419H 23.8” FHD IPS Monitor Profesional, 60Hz, 5ms, DP/HDMI/USB
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | P2419H |
| Ekrani | 23.8″ IPS |
| Rezolucioni | Full HD (1920 × 1080) |
| Refresh Rate | 60Hz |
| Response Time | 5ms |
| Brightness | 250 nits |
| Contrast Ratio | 1000:1 |
| Këndi i shikimit | 178° / 178° |
| Lidhjet | DisplayPort, HDMI, USB |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell P2422H 23.8″ FHD Monitor Profesional, 5ms, HDMI/DP/VGA
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | P2422H |
| Screen | 23.8″ |
| Resolution | 1920 × 1080 FHD |
| Response Time | 5 ms |
| Input | HDMI, DisplayPort, VGA |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell P3418HW 34″Curved Monitor Profesional, 2K, 60Hz, HDMI/DP/MDP
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | P3418HW Curved |
| Display | 34″ Curved |
| Resolution | 2560 × 1080 UW FHD |
| Refresh Rate | 60Hz |
| Inputs | HDMI/DisplayPort/Mini DP |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Plus 32 S3225QS 31.5” UHD 4K Monitor Profesional, 120Hz, 4ms, Speaker, HDMI/DP, New
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Plus 32 (S3225QS) |
| Display | 31.5″ 4K UHD |
| Refresh Rate | 120Hz |
| Response Time | 4 ms |
| Features | HDR, FreeSync |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Dell Plus 34 S3425DW 34″ WQHD Curved Monitor Profesional, 120Hz, 1ms, Speaker, HDMI, New
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | Plus 34 S3425DW |
| Ekrani | 34″ Curved VA (1800R) |
| Rezolucioni | WQHD (3440 × 1440) |
| Refresh Rate | 120Hz |
| Response Time | 1ms |
| Audio | 2 × 5W Speaker |
| Color Gamut | 99% sRGB |
| Contrast Ratio | 3000:1 |
| Brightness | 300 nits |
| Lidhjet | 2 × HDMI, USB-C, USB 5Gbps |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Dell Precision 3470 14″ FHD Touchscreen Workstation Laptop, Intel i7 Gen12, 32GB DDR5, 256GB SSD NVMe, NVIDIA T550/4GB, New
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Precision 3470 |
| CPU | Intel Core i7-1270P, 12 core (4.8GHz) |
| RAM | 32GB DDR5 |
| Storage | 256GB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA T550 4GB |
| Windows | Windows 11 Pro |
| Display | 14″ Full HD, Touchscreen |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Dell Precision 3541 15.6″ FHD Workstation Laptop, Intel i5 Gen9, 16GB RAM DDR4, 512GB SSD NVMe
Në Stok
| Brand | Dell |
| Model | Precision 3541 |
| Procesor | Intel Core i5-9300H, 4 Core, Turbo Boost deri në 4.10 GHz |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| Ekran | 15.6″ Full HD (standard Dell Precision) |
| Kartë Grafike | Intel UHD Graphics (integrated) |
| Garancia | 6 Muaj |
| Status | Used |
Dell Precision 3571 15.6″ FHD Touch Mobile Workstation Laptop, Intel i7 Gen12, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, RTX A1000/4GB
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Precision 3571 |
| CPU | Intel Core i7-12800H, 14 Core (4.80GHz) |
| RAM | 32GB DDR5 |
| Storage | 1TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA RTX A1000 4GB |
| Screen | 15.6″ Full HD Touchscreen |
| OS | Windows 11 Pro |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Precision 3640, Intel Xeon W-1250 6-Core, 32GB RAM DDR4, 512GB SSD NVMe, NVIDIA Quadro P1000 4GB, Windows 11 Pro
Në Stok
| BRAND | DELL |
| MODEL | PRECISION 3640 |
| CPU | INTEL XEON W-1250 (6 Core 4.70GHz) |
| RAM | 32GB RAM DDr4 |
| STORAGE | 512GB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA QUADRO P1000 4GB |
| OS | WIN 11 PRO (Lincesed) |
| STATUS | NEW |
| GARANCIA | 12 MUAJ |
Dell Precision 3650 Tower Workstation, Intel i7 Gen11, 32GB DDR4, 512GB SSD + 500GB HDD, NVIDIA Quadro M4000/8GB
Në Stok
| Brand | Dell |
| Model | Precision 3650 Tower |
| CPU | Intel Core i7-11700 (8-Core, 4.9GHz) |
| RAM | 32GB DDR4 |
| Storage | 512GB SSD + 500GB HDD |
| GPU | NVIDIA Quadro M4000 8GB |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Precision 5550 15″ Mobile Workstation, Intel i7 Gen10, 64GB RAM DDR4, 1TB SSD NVMe, 4GB NVIDIA Quadro T1000
Në Stok
| Brand | Dell |
| Model | Precision 5550 |
| CPU | Intel Core i7-10750H (5.00GHz) |
| RAM | 64GB RAM DDR4 |
| Storage | 1 TB SSD NVMe |
| GPU | 4GB NVIDIA Quadro T1000 |
| Ekrani | 15.6 Inch Full HD+ |
| Status | Used |
| Garancia | 6 Muaj |
Dell Precision 5760 17.3″ 4K Touchscreen Workstation Laptop, Intel i9 Gen11, 32GB DDR4, 512GB SSD NVMe, NVIDIA RTX A3000/6GB
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Precision 5760 |
| CPU | Intel Core i9-11950H, 8 Core (5.00GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA RTX A3000/6 GB |
| Screen | 17.3″ 4K Touchscreen |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Load more products
Loading...
