Po shfaqen krejt 10 përfundimet
Logitech
Logitech 960 Computer Headset, USB, Noise-Cancelling Microphone, Stereo Audio, PC/Laptop, New
Në Stok
| Brand | Logitech |
|---|---|
| Modeli | 960 Computer Headset |
| Lloji | USB |
| Lidhja | USB-A |
| Audio | Stereo |
| Mikrofoni | Po, me anulim zhurme |
| Përdorimi | PC / Laptop / Online Meetings |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Logitech Bluetooth M240 Silent Touch, Silent Clicks, 18-Month Battery Life
Në Stok
| Brand | Logitech |
|---|---|
| Model | Bluetooth M240 Silent Touch |
| Connection | Bluetooth (pa nevojë për dongle) |
| Clicks | Klikime të qeta |
| Battery Life | Deri në 18 muaj me një bateri AA |
| Compatibility | Windows, macOS, Chrome OS, etj. |
| Design | Ergonomik dhe komod |
| Features | Klikime të qeta, pa tela, kompakt |
Logitech C270 HD Webcam 720p me Mikrofon të Integruar për Video Thirrje dhe Streaming
Në Stok
| Brand | Logitech |
|---|---|
| Model | C270 HD Webcam |
| Type | HD Webcam |
| Resolution | 720p HD |
| Frame Rate | 30fps |
| Field of View | 60° |
| Microphone | Built-in Mono Microphone |
| Interface | USB 2.0 |
| Compatibility | Windows, macOS, Linux |
| Features | Plug and Play, Automatic Light Correction, Video Calling |
| Power Supply | USB Powered |
| Plug & Play | Yes |
| Garancia | 12 Muaj |
| Status | New |
Logitech G102 8,000 DPI Gaming Mouse, RGB Lighting, 6 Programmable Buttons
Në Stok
| Brand | Logitech |
|---|---|
| Model | G102 8,000 DPI Gaming Mouse |
| DPI | 8,000 DPI |
| Sensor | Optic Sensor |
| Butonat | 6 butona të programueshëm |
| Ndriçimi | RGB (ndriçim i personalizuar) |
| Dizajni | Ergonomik për përdorim të gjatë |
Logitech G502 HERO Optical Gaming Mouse, 100–25,600 DPI, 11 Buttons, Ergonomic Design
Në Stok
| Brand | Logitech |
|---|---|
| Model | G502 HERO |
| Lloji | Gaming Mouse (Wired USB) |
| Sensor | HERO 25K Optical |
| DPI | 100 – 25,600 DPI |
| Lidhja | USB (Wired) |
| Polling Rate | 1000 Hz (1 ms) |
| Butona | 11 butona të programueshëm |
| Pesha | ~121 g |
| RGB | LIGHTSYNC customizable |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Logitech Gaming Keyboard TKL AZERTY
Në Stok
5 900 L| Marka | Logitech |
|---|---|
| Përdorim | Për lojëra (Gaming) |
| Formati i tastierës | TKL (pa tastierën numerike) |
| Shkronjat e tastierës | AZERTY |
Logitech H111 Stereo Jack Headset, 3.5mm, + Mikrofon, New
Në Stok
| Brand | Logitech |
|---|---|
| Modeli | H111 |
| Lloji | Stereo Headset |
| Lidhja | 3.5mm Audio Jack |
| Audio | Stereo Sound |
| Mikrofoni | Po |
| Përputhshmëria | PC, Laptop, Smartphone, Tablet |
| Përdorimi | Telefonata, Zoom, Teams |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Logitech M705 Marathon Wireless Mouse, 1000 DPI, 6 Buttons, Hyper-Fast Scroll, New
Në Stok
| Brand | Logitech |
|---|---|
| Model | M705 Marathon Wireless Mouse |
| Lloji | Wireless Mouse |
| Sensor | Optical |
| DPI | 1000 DPI |
| Butona | 6 |
| Lidhja | USB Unifying Receiver 2.4GHz |
| Distanca | deri 10m |
| Status | New |
Logitech Z150 2.0 Stereo Speakers White, 3W RMS, 6W Peak, 3.5mm Input, Headphone Jack
Në Stok
3 900 L| Brand | Logitech |
|---|---|
| Modeli | Z150 White |
| Tipi i Spekerëve | 2.0 Stereo Speakers |
| Fuqia | 3W RMS / 6W Peak |
| Lidhja | Wired, 3.5mm AUX |
| Përdorimi | PC, Laptop, TV, Office |
| Statusi | New |
Pebble Mouse 2 M350S, Studio Series by Logitech, Wireless, Compact Design, Long Battery Life
Në Stok
| Brand | Logitech |
|---|---|
| Model | Pebble Mouse 2 M350S, Studio Series |
| Lidhja | Wireless (USB Nano Dongle) |
| Sensor | Optik |
| Bateri | Deri në 18 muaj me një bateri AA |
| Dizajni | Kompakt dhe ergonomik, dizajn minimal dhe modern |
| Kompatibilitet | Windows, macOS, Chrome OS |
| Karakteristika | Performancë e lartë, jetë baterie të gjatë, lidhje wireless |
