Po shfaqen 13–18 nga 18 përfundime gjithsej
OCOM
OCOM POS-1516 Terminal 15.6″ Touchscreen, Intel i5, 8GB RAM, 128GB SSD, New
Në Stok
| Brand | OCOM |
|---|---|
| Model | POS-1516 |
| Procesori | Intel Core i5-4570T, 4 Core (3.60GHz) |
| RAM | 8 GB DDR3 |
| Storage | 128 GB SSD |
| Ekrani | 15.6″ Touchscreen |
| Grafikë | Intel HD Graphics 4600 |
| Porta | USB, RS232, VGA, LAN |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
OCOM POS-1562-W AiO 15.6″ FHD Touchscreen, Intel i5, 8GB RAM, 128GB SSD, New
Në Stok
| Brand | OCOM |
|---|---|
| Model | POS-1562-W |
| Procesori | Intel Core i5-5300U, 2 Core (2.90GHz) |
| RAM | 8 GB DDR3 |
| Storage | 128 GB SSD |
| Grafika | Intel HD Graphics 5500 |
| Ekrani | 15.6″ Full HD Touchscreen |
| Tipi | POS All-in-One |
| Përdorimi | POS / Fiskalizim / Retail / Restorant |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
OCOM POS-1566-W 15.6” FHD Touchscreen, Intel i5, 8GB RAM, 128GB SSD, New
Në Stok
| Brand | OCOM |
|---|---|
| Model | POS-1566-W |
| Procesor | Intel Core i5 Gen5, 4 Core (3.60GHz) |
| RAM | 8 GB |
| Storage | 128 GB SSD |
| Ekran | 15.6″ FHD Touchscreen |
| Përdorimi | POS/Fiskalizim/Retail/Restorant |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
OCOM POS-1801 AiO Machine 18.5″ FHD Touchscreen, Intel i5, 8GB RAM, 128GB SSD, New
Në Stok
| Brand | OCOM |
|---|---|
| Model | POS-1801 |
| CPU | Intel Core i5, 4 Core (3.60GHz) |
| RAM | 8 GB |
| Storage | 128 GB SSD |
| Screen | 18.5″ Full HD, Touchscreen |
| Type | POS Machine/All-in-One |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
OCOM POS-1801-D AiO Machine 18.6” FHD Touchsreen + Customer Display, Intel i5, 8GB RAM, 128GB SSD, New
Në Stok
| Brand | OCOM |
|---|---|
| Model | POS-1801-D |
| Procesor | Intel Core i5 Gen4, 4 Core (3.60GHz) |
| RAM | 8 GB |
| Storage | 128 GB SSD |
| Ekran | 18.6″ Touchscreen + 11.6″ Customer Display |
| Tipi | POS Machine/All-in-One |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Set i Kompletuar Biznesi, HP Thin Client T630 + Dell 22” FHD Monitor + OCOM OCPP-812 Printer Termik
Në Stok
| Brand | HP + Dell + OCOM |
|---|---|
| Seti | Set i kompletuar biznesi |
| PC | HP Thin Client T630 |
| Procesori | AMD GX-420GI Quad Core |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| Storage | 64 GB SSD |
| Monitori | Dell P2213F 22″ Full HD |
| Printeri | OCOM OCPP-812 Thermal Printer |
| Lidhjet Printerit | USB & LAN |
| Statusi | New + Used |
| Garancia | 6 muaj |

