Po shfaqen krejt 2 përfundimet
PRIMELCO
Primelco 15″ FHD Touchscreen Monitor, 60Hz, HDMI/DP, USB-C
Në Stok
| Brand | Primelco |
|---|---|
| Display | 15″ FHD, Touchscreen |
| Connection | HDMI, USB-C, DisplayPort |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Set Biznesi POS, HP EliteDesk 800 G2 + Primelco 15” Touchscreen
Në Stok
| Brand | HP + Primelco |
|---|---|
| Seti | POS Biznesi |
| PC | HP EliteDesk 800 G2 |
| Procesori | Intel Core i5-6500T, 4 Core (3.10GHz) |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| Storage | 128 GB SSD |
| Monitori | Primelco 15″ Touchscreen |
| Rezolucioni | HD Touch Display |
| Lidhjet | USB/ LAN/ DisplayPort/ VGA |
| Përdorimi | POS/ Market/ Restorant/ Biznes |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
