Po shfaqen krejt 8 përfundimet
Samsung
Dell P2312Ht 23″ FHD Monitor Profesional, 60Hz, VGA & DVI
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | P2312Ht |
| Madhësia e Ekranit | 23″ |
| Rezolucioni | 1920 × 1080 (Full HD) |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Interface | VGA, DVI |
| Status | Used |
| Garancia | 6 Muaj |
Dell UltraSharp 2208WFP 22” FHD Monitor Profesional, 75Hz, VGA & DVI
Out of stock
| BRAND | DELL |
| MODEL | ULTRASHARP 2208WFP |
| DISPLAY | 22 INCH |
| RESOLUTION | 1680 x 1050 (FULL HD) |
| REFRESH RATE | 75 Hz |
| INTERFACE | VGA + DVI |
| STATUS | USED |
Samsung C24RG50FQR, 24″ FHD Curved Gaming Monitor, 144Hz, 1ms, HDMI/DP
Në Stok
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | C24RG50FQR |
| Display | 24 inch |
| Resolution | Full HD, 1800R Curved |
| Refresh Rate | 144 Hz |
| Response Time | 4 ms |
| Contrast Ratio | 3000:1 |
| Color Gamut | 72% NTSC |
| Input | HDMI / DP |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Samsung Galaxy Tab Active 3 8″PLS, 64GB ROM, 1TB TF, Android 13, New
Në Stok
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | Galaxy Tab Active3 (SM-T575) |
| Ekrani | 8.0″ PLS TFT |
| Storage | 64GB |
| Kamera | 13 MP/ 5 MP |
| Bateria | 5050 mAh |
| Lidhja | Wi-Fi Dual-Band |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Samsung Galaxy Tab S9 11″ Dynamic AMOLED, Snapdragon 8, 12GB RAM, 256GB SSD, Wi-Fi 6E, USB-C
Në Stok
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | Galaxy Tab S9 |
| Procesori | Snapdragon 8 Gen 2 |
| RAM | 12 GB |
| Storage | 256 GB |
| Ekrani | 11″ Dynamic AMOLED 2X Touchscreen |
| Lidhjet | Wi-Fi 6E/ Bluetooth 5.3/ USB-C 3.2 |
| Status | Pre-owned |
| Garancia | 6 muaj |
Samsung S24E650PL 23″ FHD Monitor Profesional, 60Hz, 4ms, HDMI/DP/VGA
Në Stok
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | S24E650PL |
| Display | 23 inch |
| Resolution | Full HD PLS |
| Refresh Rate | 60Hz |
| Response Time | 4 ms |
| Input | HDMI / DP / VGA |
| Status | I përdorur |
| Garancia | 6 muaj |
Samsung S27H850QFU 27″ 2K QWHD Profesional Monitor, 5ms, USB-C/DP/HDMI
Out of stock
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | S27H850QFU |
| Screen | 27 inch |
| Rezolucioni | 2560 × 1440 (2K QWHD) |
| Response Time | 5 ms |
| Input | USB-C, DisplayPort (DP), HDMI |
| Status | Used |
| Garancia | 6 Muaj |
Samsung UE55KU6070U 55” 4K Ultra HD LED Smart TV, Wi-Fi/HDMI, + Stand
Në Stok
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | UE55KU6070U |
| Ekrani | 55″ LED Smart TV 4K Ultra HD |
| Rezolucioni | 3840 × 2160 |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Dizajni | Frameless |
| Lidhjet | Wi-Fi / Ethernet / 3× HDMI / 2× USB |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
