Po shfaqen 37–45 nga 45 përfundime gjithsej
Filtroji sipas
- SNAPDRAGON (3)
- i7 (1)
Filtroji sipas
Filtroji sipas
- 128GB (2)
- 16 GB (1)
- 4 TB SSD (1)
- 128GB SSD (2)
- 256GB SSD (1)
- 512GB SSD (1)
- 1TB SSD (2)
- 64GB MEMORY (2)
- 128 GB MEMORY (1)
- 256 GB MEMORY (3)
- 512GB MEMORY (3)
Filtroji sipas
- New (37)
- Produkt Vitrine (1)
- Used (6)
Samsung
Samsung S24E650PL 23″ FHD Monitor Profesional, 60Hz, 4ms, HDMI/DP/VGA
Në Stok
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | S24E650PL |
| Display | 23 inch |
| Resolution | Full HD PLS |
| Refresh Rate | 60Hz |
| Response Time | 4 ms |
| Input | HDMI / DP / VGA |
| Status | I përdorur |
| Garancia | 6 muaj |
Samsung S27C310EAU, 27” FHD, Monitor Profesional,75Hz, HDMI/VGA
Në Stok
| BRAND | SAMSUNG |
| MODEL | S27C310EAU |
| REFRESH RATE | 75Hz |
| RESOLUTION | 1920 x 1080 FHD |
| SCREEN | 27″ |
| INPUT | HDMI/VGA |
| STATUS | NEW |
| GARANCIA | 12 MUAJ |
Samsung The Freestyle Smart Projector, 100″ FHD, LED Light Source, Tizen OS, 360° Audio, New
Në Stok
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Rezolucioni | Full HD (1920 × 1080) |
| Screen Size | 30″ – 100″ |
| Ndriçimi | LED ~550 Lumens |
| Audio | 360° Sound / 5W RMS |
| Sistemi | Tizen OS |
| Veçori | Auto Keystone/ Auto Focus |
| Përdorimi | Portable Smart Projector |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Samsung U28R550UQP 28″ 4K UHD Monitor Profesional, 60Hz, 4ms, DP/HDMI, New
Në Stok
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Modeli | U28R550UQP |
| Ekrani | 28″ 4K UHD |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Response Time | 4 ms |
| Input | DisplayPort, 2x HDMI |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Samsung UE55KU6070U 55” 4K Ultra HD LED Smart TV, Wi-Fi/HDMI, + Stand
Në Stok
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | UE55KU6070U |
| Ekrani | 55″ LED Smart TV 4K Ultra HD |
| Rezolucioni | 3840 × 2160 |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Dizajni | Frameless |
| Lidhjet | Wi-Fi / Ethernet / 3× HDMI / 2× USB |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Samsung ViewFinity LS27D700EAU 27” 4K UHD Profesional Monitor, HDR10/HDMI/DP, New
Në Stok
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | ViewFinity LS27D700EAU |
| Display | 27″ 4K UHD |
| Refresh Rate | 60Hz |
| Response Time | 5 ms |
| Features | HDR10 |
| Inputs | HDMI/DisplayPort |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Samsung ViewFinity S32D700EAU 32″ 4K UHD Profesional Monitor, 60Hz, 5ms, DP/HDMI, New
Në Stok
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Modeli | ViewFinity S32D700EAU |
| Ekrani | 32″ 4K UHD |
| Paneli | VA |
| Refresh Rate | 60Hz |
| Response Time | 5 ms |
| HDR | HDR10 |
| Input | DisplayPort/HDMI |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Smartwatch Samsung Galaxy Watch 5 Pro 45mm, Super AMOLED, Exynos W920, 16GB, GPS, Bluetooth, NFC, Wear OS, Titan
Në Stok
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | Galaxy Watch 5 Pro |
| Madhësia | 45mm |
| Ekrani | 1.4” Super AMOLED |
| Rezolucioni | 450 × 450 |
| Memoria | 16GB |
| GPS | Po |
| NFC | Po |
| Bateria | 590 mAh |
| Materiali | Titan + Safir |
| Rezistenca | 5ATM / IP68 |
| Status | New |
| Garancia | 12 Muaj |
Smartwatch Samsung Galaxy Watch 7 1.3” Super AMOLED, Exynos W1000 Dual-Core, 2GB RAM
Në Stok
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | Galaxy Watch 7 |
| Ekrani | 1.3” Super AMOLED |
| Procesori | Exynos W1000 Dual-Core |
| RAM | 2GB |
| Memoria | 16GB (brenda) |
| Bateri | ~300 mAh |
| Sensorë | ECG, SpO2, akselerometër, gyro, barometër |
| Status | New |
| Garancia | 12 Muaj |
